مختاری و خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد
+ پ -
مختاری و خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد
رقابت‌های دوومیدانی معلولین قهرمانی آسیا و اقیانوسیه

مختاری و خسروی طلایی شدند/ آرخی نایب قهرمان شد

علیرضا مختاری و آرش خسروی به مدال طلای رقابت‌های دوومیدانی معلولین قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پنجمین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی معلولین آسیا و اقیانوسیه، ملی‌پوشان کشورمان در مواد مختلف به مصاف حریفان رفتند که علیرضا مختاری در پرتاب دیسک، کلاس F51/53 با ثبت رکورد ۲۲ متر و ۷۱ سانتی‌متر به نشان طلا دست یافت و پس از او نمایندگان هند و عربستان سعودی دوم و سوم شدند.

در فینال دوی ۲۰۰ متر، کلاس T11 نیز آرش خسروی با ثبت رکورد ۲۴ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه به عنوان قهرمانی و نشان طلا دست یافت و پس از او نماینده اندونزی به نشان نقره رسید.

در رقابت‌های پرتاب نیزه، کلاس F11/12، نورمحمد آرخی با رکورد ۴۲ متر و ۹ سانتی‌متر به عنوان قهرمانی و نشان نقره دست یافت. نشان طلای این ماده به نماینده چین رسید و جایگاه سوم نیز به نام نماینده چین تایپه ثبت شد.

در رقابت‌های دو ۲۰۰ متر، کلاس T44/47 نیز زهرا شامحمدی با رکورد ۳۰ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه به عنوان سوم رسید و از کسب مدال بازماند. نشان طلا و نقره این ماده به ترتیب به نمایندگان سریلانکا و تایلند رسید.

تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولین ایران تاکنون با کسب ۲۰ نشان طلا، ۱۰ نقره و ۷ برنز و در مجموع، ۳۷ نشان، در جایگاه اول جدول رده بندی قرار دارد.

رقابت‌های قهرمانی دو ومیدانی آسیا و اقیانوسیه که از ۱۷ اسفند ماه به میزبانی امارات آغاز شده است، امروز به کار خود پایان می‌دهد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff