مخابرات هرمزگان همچنان در پیچ و خم عدم پرداخت حقوق/ رانندگانی که دست خالی به تعطیلات می‌روند
+ پ -
مخابرات هرمزگان همچنان در پیچ و خم عدم پرداخت حقوق/ رانندگانی که دست خالی به تعطیلات می‌روند

در این روزهای آخر سال که همه ی مردم به فکر محیا کردن وضعیت زندگی خود هستند برای به استقبال سال جدید رفتن، اما متاسفانه رانندگان شرکتی مخابرات همچنان در پیچ و خم عدم پرداخت حقوق های معوقه خود هستند و دستشان خالی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، طی پیگیری های خبرگزاری هرمز برای پرداخت نشدن حقوق و مزایای ۶ ماه اخیر رانندگان سخت کوش و پر تلاش مخابرات شهر بندرعباس توانستیم مقدار نا چیزی از آن را به عنوان دست گرمی وصول کنیم اما به نظر می رسد که هنوز خبرگزاری هرمز نتوانسته مفهوم خبر را خود را به مسئولین برساند متاسفانه کوتاهی از  مدیرعامل مخابرات هرمزگان می باشد، در واقع این مسئله نشأت گرفته از بی توجهی رئیس و مدیران ارشد مخابرات است.

 

در این روزهای آخر سال که همه ی مردم به فکر محیا کردن وضعیت زندگی خود هستند برای به استقبال سال جدید رفتن، این عزیزان زحمتکش تمام لحظات خود را با استرس به سر می برند چون همگی می دانیم که هر کاری در این روزها حتما پشتوانه مالی احتیاج دارد اما افسوس که حساب این زحمتکشان عزیز شهرمان تهی و خالی از این اصل می باشد.

 

همگی ما می دانیم که وقتی شخصی حقوق بگیر است برای این مبلغ که ماه به ماه به او پرداخت می شود کلی برنامه ریزی می کند حال بیاندیشیم که این بندگان خدا ۶ ماه است با چه سختی و مشقتی روزهایشان را سپری می کنند و کسی از حالشان با خبر نیست.

 

سید رهام حسینی مدیرعامل مخابرات هرمزگان با کمال تأسف و تأثر اگر این مسئله برای شما هم اتفاق می افتاد چگونه به حل آن فکر می کردید ؟ پس گوشه ای از افکار خود را به این مسئله به ظاهر بی اهمیت اما در باطن فاجعه آمیز اختصاص دهید.

 

تا این کارمندان عزیز همشهری بتوانند از خجالت خانواده هایشان در بیایند در این ایام که تمامی کارمندان به غیر از حقوق ماه آخر عیدی و پاداش سالانه دریافت می کنند به همراه یک سری مزایای دیگر که این عزیزان حق مسلّم این ۶ ماه را هنوز دریافت نکرده اند چه برسد به پاداش و عیدی ودر واقع می توان گفت عیدی و پاداش پیشکش حضور رئیسان، فقط حق الزحمه تلاش این ۶ ماه را که از مهر ماه تا کنون است را به آنان بپردازید.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff