محل دفن شهدا باید مبدا فعالیت های فرهنگی باشد
+ پ -
محل دفن شهدا باید مبدا فعالیت های فرهنگی باشد

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه نباید مزار شهدا صرفا نمادین و برای برخی مناسبتها باشدافزود: محل دفن شهدا باید مبدا حرکت های فرهنگی با هدف استکبار ستیزی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، سردار سیدمحمد باقرزاده با اشاره به اینکه مراسم تشییع این شهدا از شرق هرمزگان آغاز خواهد شد طی گفت و گویی به خبرنگار جهانگیریه گفت : در برنامه استقبال از این شهدا حضور تشکل‌های مردمی و دستگاه های دولتی نیز تدارک دیده شده است.

 

وی گفت :در سالروز شهادت امام صادق(ع) دوشهید خط شکن و غواص در شهر جناح تشییع می‌شود .

 

ایشان در ادامه افزود : این دو شهید غواص یکی ۱۵ ساله و دیگری ۱۸ سال دارد که امید است موجب برکات روز افزون برای منطقه باشد .

 

وی در ادامه گفت : اکنون هیچ نقطه‏ای از کشور نیست که عـطر شهـادت ، نور شهادت و خاطره‏ ی حماسه ‏های همراه با شهادتِ این عزیزان در آنجا وجود نداشته باشد ، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ، حیات و شکوه و پایداری و بالندگی خود را از این فداکاری‏ها و گذشتها دارد.

 

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت : شهدا مانند ستارگانی هستند که برای پیداکردن راه باید آنها را شاخص قرار داد و کسی می تواند راه را با ستارگان بشناسد که بداند به کجا میخواهد برود و ستاره شناس باشد.

 

سردارباقرزاده تاکید کرد : نباید مزار شهدا صرفا نمادین و برای برخی مناسبتها باشد بلکه باید مبدا حرکت های فرهنگی با هدف استکبار ستیزی باشد.

 

سردار باقرزاده ابتدا با حضور در گلزار شهدای بستک و ذکر فاتحه از محل تعیین شده برای تدفین دو شهید گمنام بازدید کرد ، در این بازدید سردار سرخیلی مسئول حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس نیز سردار باقرزاده را همراهی می نمود.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff