محرم ماه نگهداری از اسلام و ترویج فرهنگ عاشورایی است
+ پ -
محرم ماه نگهداری از اسلام و ترویج فرهنگ عاشورایی است

فرماندار شهرستان بندرلنگه بر ترویج فرهنگ عاشورایی تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت های ماه محرم به بهترین وجه بهره گیری شود که همه جوانان تشنه معرفت امام حسین هستند با اسلام واقعی و فرهنگ عاشورا بیش از پیش انس گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ، اسماعیل پاسلار فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم گفت : ارزش های قیام عاشورا و اسلام ناب محمدی باید بیش از پیش در جامعه تبیین شود.

 
وی با ییان اینکه ترویج فرهنگ غنی عاشورا در زمان کنونی ضرورت دارد، اظهار داشت: دین اسلام برترین الگویی در سطح جهان بوده که به انسانیت توجه ویژه ای دارد.

 
فرماندار شهرستان بندرلنگه ادامه داد: برای مقابله با اعمال و حملات دشمنان که از دامن استکبار برخواسته و باید نسبت به احیا و زنده نگه داشتن حماسه حسینی که پیام آور آزادگی است اهتمام ویژه ای به کار برده شود.

 
وی با اشاره به اینکه سالار شهیدان برای زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدی خون خود و یارانش را نثار کرد، گفت: بر این اساس باید از ظرفیت های ماه محرم به بهترین وجه بهره گیری شود تا جوانان این مرز و بوم را که همگی تشنه معرفت امام حسین هستند با اسلام واقعی و فرهنگ عاشورا بیش از پیش انس گیرند.

 

 
مهندس پاسلار در پایان با تاکید بر اینکه از مهمترین راهکارهای زنده نگه داشتن دین اسلام، گرامیداشت ماه محرم به ویژه عاشورا و تاسوعاست، افزود: جامعه با الگوگیری از فرهنگ عاشورا می تواند خود را در برابر آسیب ها تهدیدها بیمه کند.

 
انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff