مجوز فعالیت ۶ خانه قرآن روستایی در حاجی آباد صادر شد
+ پ -
مجوز فعالیت ۶ خانه قرآن روستایی در حاجی آباد صادر شد

رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد از صدور مجوز فعالیت ۶ خانه قرآن روستایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت السلام جلیل درویشی رییس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد : مجوز خانه های قرآنی روستایی در روستاهای رزدرکوهشاه؛ کهنگدار کوهشاه؛ دهنو؛ برغنی؛ نظام آباد و طارم توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان حاجی اباد صادر شد.

 

وی بیان داشت: این اداره با هدف برگزاری کلاس‌های قرآنی و جذب نوجوانان و جوانان به منظور ترقی و پیشرفت در زمینه معارف اسلامی و علوم قرآنی در روستاها اقدام به صدور مجوز خانه های قرآن روستایی کرده است.

 

حجت‌الاسلام درویشی با اشاره به اینکه تأسیس خانه های قرآنی روستایی به‌عنوان تشکل مردمی و غیر دولتی و به منظور توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های قرآنی است ،افزود: ارتقای سطح دانش و بینش قرآنی افراد جامعه، تلاش برای ریشه ‌کنی بی‌ سوادی قرآنی، گسترش آموزه های قرآنی بین خانواده ها و کاربردی کردن آموزه های قرآن در زندگی مردم از دیگر اهداف تأسیس خانه های قرآن روستایی به شمار می آید.

 

وی  تصریح کرد: هدف از ایجاد خانه‌های قرآن شهری و روستایی بالابردن سطح روخوانی و روان‌خوانی، مفاهیم و حفظ قرآن کریم در سطح شهرستان است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی حاجی آباد یادآور شد:در شهرستان حاجی آباد هم اکنون ۲۷ موسسه و خانه های قرآنی شهری و روستایی مجوز فعالیت های قرآنی را اخذ نمودندو به فعالیت های قرآنی و دینی مشغول می باشند.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff