مجوز فعالیت لنج های تجاری گمرگ بندر کوهستک صادر شد
+ پ -
مجوز فعالیت لنج های تجاری گمرگ بندر کوهستک صادر شد

مدیرکل مرکز واردات و صادرات گمرگ ایران گفت: با توجه به عملیاتی کردن فعالیت گمرگ بندر کوهستک ، مجوز فعالیت صادرات ملوانی لنج های تجاری این بندر مورد موافقت قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، فرود عسکری مدیرکل مرکز واردات و صادرات  کشور در حاشیه بازدید و سرکشی از تاسیسات و دفتر گمرگ شهر بندر کوهستک افزود: با توجه به افتتاح تازه دفتر گمرگ بندر کوهستک فعلا مجوز صادرات ملوانی لنج های تجاری صادر می شود و بعد از گذشت ۶ ماه و ارتقای تاسیسات گمرگی مجوز فعالیت صادرات و واردات از محل اسکله بندر کوهستک به کشورهای حاشیه حوزه خلیج فارس صادر می شود.

 

این مسئول ابراز داشت: با راه اندازی این گمرک ضمن رفع محرومیت نسبی مردم منطقه که از سالیان گذشته با کشورهای حاشیه خلیج فارس در رفت و آمد فرهنگی و تجاری بوده باعث ایجاد اشتغال موثر خواهد شد.

 

عسکری خاطرنشان کرد: با توجه به همکاری بسیار خوب مردم و مسئولین محلی شهر بندر کوهستک و شهرستان سیریک در اهتمام و پشتکار وافر برای احیای گمرگ این بندر و عنایت ویژه دولت ، این کار موجب رونق اشتغال، توسعه صادرات و مبادلات مرزی ، شکوفایی اقتصادی ،آسایش و رفاه مردم ، جلوگیری از قاچاق و معضلات قاچاق و کمک به ایجاد بیشتر امنیت برای مردم شریف ساحل نشین برشمرد.

 

روز گذشته هئیتی از گمرگ ایران آقایان نظری مدیرکل امور همانگی استان های گمرگ کشور ، فرود عسکری مدیرکل مرکز واردات و صادرات و امور آزاد ویژه گمرگ ایران، مدیران گمرگ استان از گمرگ و اسکله شهر بندر کوهستک با هدف صدور مجوز فعالیت ملوانی لنج های تجاری برای کشورهای حاشیه حوزه خلیج فارس از امکانات و تاسیسات بندر کوهستک بازدید و سرکشی داشتند.

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff