مجهز شدن به صنایع دفاعی از اولویت های مهم کشوراست
+ پ -
مجهز شدن به صنایع دفاعی از اولویت های مهم کشوراست

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد :در شرایط فعلی یکی از اولویت های مهم کشور ما تجهیز به صنایع دفاعی است و صنعت دفاعی کشور باید به قدری قوی باشد که دل دشمنان خالی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ندای ساحل ، امام جمعه بندر عباس در خطبه های نماز جمعه امروز با گرامیداشت روز جهانی مسجد گفت :  در بندر عباس و میناب تعداد مسجد به نسبت جمعیت کم است و همانطور که ساختمان و شهرک ساخته می شود به همان میزان هم  باید به مسجد سازی اهمیت بدهیم .

آیت الله نعیم آبادی بیان کرد :در شرایط فعلی یکی از اولویت های مهم کشور ما تجهیز به صنایع دفاعی است ، اگر یمن مسلح بود به این صورت در نمی آمد ،افغانستان اگر توان دفاعی داشت لقمه ی کوچکی برای اوباما نمی شد ، نگهبان کشورها صنایع دفاعی شان است .

وی گفت : صنعت دفاعی کشور باید به قدری قوی باشد که دل دشمنان خالی شود همانگونه که اوباما و کری هر دو به کنگره گفتند اگر به ایران حمله کنیم اسراییلی نخواهد بود ، توان دفاعی ایران به گونه ای است که اگر دشمن حمله کند آنچنان سیلی به صورتش می زنیم که در تاریخ بنویسند .

امام جمعه بندر عباس ضمن تبریک روز پزشک و کارمند  و بزرگداشت روز  ابوعلی سینا و  زکریای رازی  گفت : در صنعت داروسازی کشورمان  پیشرفت های چشمگیری داشته است .

آیت الله نعیم آبادی  با اشاره به آغاز هفته دولت افزود :اعضای دولت باید کارهای انجام شده در کشور  را بگویند تامردم بدانند در کدام زمینه ها پیشرفت کرده ایم .

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff