تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز

کد خبر : 350244
تاریخ انتشار:یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

مجموعه مستند”سوپر استارهای جزیره”در کیش ساخته می شود

مجموعه مستند” سوپر استارهای جزیره” با هدف معرفی جزیره کیش به عنوان یک پتانسیل با ارزش برای تهیه کنندگان و کارگردانان کشور در کیش ساخته می شود.

مجموعه مستند”سوپر استارهای جزیره”در کیش ساخته می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از کیش پرس، جزیره کیش شهری است با ویژگی های خاص که بسیاری از چهره های سرشناس را برآن داشته تا برای خود خانه دومی در این شهر داشته باشند.

موقعیتی که برای برخی پیش آمده و عده ای دیگر به دنبال ساخت این موقعیت برای خود هستند و به گفته یکی از سرمایه گذاران قدیمی در کیش وجه تمایزی که اینک باید برای مردم به صورتی واضح تر بیان شود تا با معرفی پتانسیل های بی نظیر آن بتوان از خروج ارزهای کشور به خارج جلوگیری کرد.

محسن قریب یکی از ساکنان جزیره مرجانی و سرمایه گذاران قدیمی است که در گفتگو ی اختصاصی با خبرنگار کیش پرس از ساخت فیلم مستندی سخن گفت که در آن از این تمایز و ویژگی کیش الهام گرفته شده است.

مجموعه مستندی که در آن با روایت های مختلف به انتخاب کیش توسط چهره های سرشناس و به قولی ستاره های رشته های مختلف هنری، ورزشی، بازیگری به عنوان خانه دوم پرداخته شده است.

وی که تهیه کنندگی این مجموعه مستند را برعهده دارد در توضیح بیشتر این مطلب گفت: جزیره کیش یکی از شهرهای مورد علاقه مردم است و بسیاری از مردم سفر و زندگی در کیش را دوست دارند. در این میان علاقه ستاره های سرشناس کشور به جزیره کیش آنان را بر آن داشته تا خانه دومی برای خود در این شهر داشته باشند یا سرمایه گذاری های ویژه در این شهر انجام دهند.

تهیه کننده این مجموعه مستند در رابطه با شکل گیری ایده اصلی ساخت این مجموعه اظهار کرد: حضور جمع کثیری از ستاره های سرشناس کشور در رشته های مختلف هنری، ورزشی، سینما در جزیره کیش است که یا در این شهر سرمایه گذاری کرده اند یا به صورت مکرر در رفت و آمد به این شهر هستند.

وی ادامه داد: ما خواستیم با این مستند جزیره کیش را به عنوان یک لوکیشن طبیعی و بزرگ به کارگردان ها و تهیه کنندگان معرفی کنیم. تا آن ها نیز از صحنه های زیبایی که یک فیلم بردار یا کارگردان می تواند از آن در ساخت اثر خود استفاده کند آگاه شوند.

محمد ساطعی کارگردان مجموعه مستند ” سوپر استارها” در گفتگو با خبرنگار کیش پرس در رابطه با وضعیت مجموعه در حال ساخت گفت:  مجوز پروانه ساخت از وزارت ارشاد گرفته شده و پیش تولید نیز به تازگی شروع شده و تا اواخر مهر ماه طول خواهد کشید و امیدواریم که با بهتر شدن هوا بتوانیم برای ابتدای آبان ماه فیلم رو کلید بزنیم.

وی در رابطه با اینکه این اثر در چند قسمت تولید خواهد شد بیان کرد: با توجه به مستند بودن این اثر شاید دقیق اعلام کردن تعداد قسمت ها صحیح نباشد اما در حال حاضر در نظر داریم این مجموعه را در ۲ تا هشت قسمت ۶٠ دقیقه ای تولید کنیم .

ساطعی در خصوص اینکه چه بخش هایی از کیش به عنوان لوکیشن انتخاب شده است تاکید کرد: با توجه پلت فرم کلی که داریم قرار بر این است که پر اهمیت ترین فضاهای شهری و گردشگری را به عنوان لوکیشن در نظر بگیریم. در بخش های مختلف فیلم به مکانهای مورد علاقه ی سوپر استارها خواهیم رفت و در بخش های دیگر ستاره ها به مکانهای مورد نظر ما خواهند آمد.

این کارگردان در مورد انتخاب نقش آفرینان این مجموعه نیز اظهار کرد: سوپر استارها اصولا از سه بخش سینما.موسیقی و ورزش تشکیل شده اند که خوشبختانه بسیاری از آنها علاقه مند به کیش هستند. کیش برای تعداد کثیری از نخبگان و افراد سرشناس محل جذابی برای زندگیست. سعی ما بر این است که با تحقیق گسترده تر بتوانیم تمام سوپر استارهایی که در کیش خانه دوم دارند و یا به کیش زیاد سفر میکنند را جلوی دوربین این مستند ببریم.

ساطعی همچنین افزود: تمرکز فیلم فقط بر روی هنرمندان نخواهد بود؛ بلکه اهمیت ویژه ای هم به ورزشکاران  مهم  کشور که کیش را محلی برای زندگی برگزیدند خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه زمان بندی تولید برای این مجموعه مستند شش ماه در نظر گرفته شده اظهار کرد:  اگر هماهنگی ها و حمایت های معنوی به خوبی انجام شود بیش از آن طول نکشیده و تا پایان سال ۹۵ شاهد اتمام پروژه خواهیم بود.

کارگردان مجموعه “سوپر استارها” در رابطه با استفاده از وجود کیشوندان در این اثر مستند گفت: ساکنان جزیره کیش به یقین عضو مهمی از این مستند هستند زیرا ما در فضای شهر خواهیم بود و حضور و همکاری عزیزان مهربان کیشوند به عنوان ساکنان و نمایندگان جزیره همیشه در قاب دوربین ما خواهد بود.

ساطعی در خصوص نام این اثر اظهار کرد: نامی که در ابتدای کار برای این مجموعه مستنددر نظر گرفته شده به دلیل جاذبه ی بیشتر تبلیغاتی و رساندن مفهموم فیلم به مخاطب در حال حاضر «جزیره ی سوپر استارها» است.اما این امکان وجود دارد که تا زمان پروانه نمایش و پخش این اسم تغییر کند.

این هنرمند با اشاره به اینکه به دنبال ترسیم لایه هایی از زندگی هستم که تنها در کیش می تواند به وجود آید خاطر نشان کرد: ما به دنبال ورود به زندگی خصوصی و هسته زندگی ستاره های سرشناس کشور نیستیم و تنها حضور آنان در کیش و علاقه آنها به این شهر زیبا را به تصویر خواهیم کشید.

وی با بیان اینکه تحول فرهنگی در هر شهر زمانی ایجاد می شود که از نگرش دیگران نسبت به خود اطلاع پیدا کنیم تاکید کرد: باید کیش را از نگاه مردمی که در بیرون از این شهر زندگی می کنند دید. باید جاذبه ها را از دریچه دید کسانی نگاه کرد که خارج از این شهر زندگی می کنند اما علاقه زیادی به این بخش از سرزمین ایران اسلامی دارند باید جاذبه های کیش را شناخت، نیاز سنجی کرد و با دیدی باز و آگاهانه در راستای رونق و توسعه هر چه بیشتر این شهر اقدام کرد.

ساطعی با اشاره به اینکه کسانی که در کیش سرمایه گذاری کردند هنرمندان و افراد سرشناسی هستند که می توانستند در کشورهای دیگر سرمایه گذاری کنند اما کیش را انتخاب کرده اند در این مستند ما به دلیل انتخاب این افراد خواهیم پرداخت. این نظریه های می تواند در صورت کلی برای بسیاری دیگر از هموطنان زمینه ای از علاقه برای سرمایه گذاری در کیش به وجود آورد.

وی با بیان اینکه این مستند به صورت سینمای خانگی به بازار خواهد آمد در رابطه با شرکت پخش کننده اثر گفت: تاکنون با شرکتی در این رابطه قراردادی بسته نشده و پس از دریافت پروانه نمایش اقدام به قرارداد در  این رابطه می کنیم.

مجموعه مستند« سوپر استارهای جزیره» به تهیه کنندگی محسن قریب و کارگردانی محمد ساطعی با هزینه بخش خصوصی ساخته می شود. در این اثر مستند که برای اولین بار به این شکل تهیه می شود ترکیبی از ستاره های سرشناس بخش های مختلف، هنری، موسیقی، ستاره های سینما و تلویزیون، ورزشی و دیگر چهره های سرشناس که در جزیره کیش خانه دوم داشته و یا سفرهای زیادی به جزیره مرجانی کیش دارند حضور خواهند داشت.

در این اثر کیش به عنوان یک لوکیشن بزرگ، زیبا و مملو از پتانسیل های طبیعی برای ساخت فیلم های سینمایی و مستند معرفی می شود.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مساحت در میان آب های گرم خلیج فارس به عنوان نگین ارزشمندی است که دارای امکانات و جاذبه های فراوان زندگی و گردشگری خاستگاه بسیاری از دوستداران آب و هوای پاک و طبیعت بکر و زیباست. بسیاری از هنرمندان رشته های مختلف و ورزشکاران در سال برای برگزاری کنسرت ها، تفریح و گشت و گذار، برگزاری اردوهای ورزشی و تمدد اعصاب و دوری از فضای آلوده شهرهای بزرگ روزها و هفته هایی را در کیش سپری می کنند.

جزیره کیش مکانی امن با مردمی قانونمند و فرهنگ بالای زندگی و رانندگی می تواند به عنوان خانه دوم تمامی ایرانیانی که علاقمند به گذران اوقات فراغت در فضایی پاک، آرام، زیبا و سرشار از انرژی مثبت باشد.

 

انتهای پیام/م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=350244
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

6,600 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی