مجموعه افتتاح هاي بستك به آموزش و پرورش جناح رسيد
+ پ -
مجموعه افتتاح های بستک به آموزش و پرورش جناح رسید

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح از افتتاح یک دبستان سه کلاسه و یک خوبگاه دانش آموزی در این منطقه خبر داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح به خبرنگار جهانگیریه گفت : خدمت به مردم محروم نعمتی است که باید قدر آن را دانست و به بهترین نحو آن را به انجام رساند .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در معرفی پروژه مهر ابراز داشت : ساخت دبستان سه کلاسه روستای میستان از محل طرح های ملی توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هرمزگان انجام گرفته است . وی هزینه ساخت این آموزشگاه را مبلغ سه میلیارد و نهصد میلیون ریال اعلام نمود .

 

وی افزود : توجه به خوابگاه های مدارس شبانه روزی و تجهیز و پیگیری مسایل و مشکلات این مدارس از موارد  اولویت دار منطقه است .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح در ادامه خاطرنشان ساخت : با توجه به اینکه اغلب دانش آموزان روستاهای دوردست و محروم در این مدارس تحصیلی می کنند ، نیازمند توجه و عنایت ویژه مسئولین امر است .

 

ناصر چمن پیرا در معرفی این پروژه ابراز داشت : این خوابگاه با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال با مشارکت ۶۳ درصد خیراندیش بزرگوار و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هرمزگان بنا گردیده است .

 

در پایان ایشان از خیر این خوابگاه و نماینده خیر و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و همچنین  از کلیه کسانی که در اجرای پروژه مهر به هر نحو سهیم بودند تشکر و قدردانی نمود .

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff