مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور است/ توافق برجام نمی‌تواند مانع پیشرفت علمی در ایران شود
+ پ -
مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور است/ توافق برجام نمی‌تواند مانع پیشرفت علمی در ایران شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور درجهت برآورد وضعیت انقلاب و برنامه‌ریزی برای پیشرفت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نشست خبری که در آستانه برگزاری مجمع عالی بسیج برگزار شد، اظهار داشت: مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور درجهت برآورد وضعیت انقلاب و برنامه ریزی برای پیشرفت کشور است.

وی همچنین از فعالیت ۴۵۰ مجمع در شهرستانها و ۳۲ مجمع در استانها در این باره خبر داد.

نقدی همچنین از برگزاری مجمع عالی بسیج در شهر مشهد در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: در این مجمع ۳ سند در حوزه های مختلف فعالیت بسیج ارائه خواهد شد.

وی آسیب کشور را ناشی از نگاه‌های حزبی و جناحی دانست و ادامه داد: یکصدهزار نفر از نخبگان کشور در مجمع عالی بسیج فعالیت دارند.

نقدی با بیان اینکه بسیج از لحاظ علمی در صنعت هسته ای حضور داشته است، افزود: اغلب کسانی که در این پیشرفت سهیم هستند، بسیجی بوده اند که تعدادی از آنها توسط صهیونیستها ترور شدند.

رئیس سازمان بسیج با اشاره موضوع برجام تاکید کرد: توافقات برجام نمی تواند مانع پیشرفت های علمی ما ازجمله در صنعت هسته‌ای شود.

سردارنقدی، دلسوزی بسیج در نقد را با هدف مشارکت در حل مشکلات عنوان کرد و گفت: برای مثال بسیج وزارت نیرو ۲۲۰۰ مگاوات مصرف برق کشور را در ادارات کاهش داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: انگلستان، آمریکا و اسرائیل از تفرقه افکنان در جهان اسلام بوده و امروز نیز به دنبال دنبال تجزیه این کشورها هستند که باید حواسمان را جمع کنیم.

ادامه دارد…

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff