مجلس و شورای امنیت ملی در تائید متن برجام خطوط قرمز نظام را رعایت کند
+ پ -
مجلس و شورای امنیت ملی در تائید متن برجام خطوط قرمز نظام را رعایت کند

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: مجلس و شورای امنیت ملی باید در زمینه متن برجام خطوط قرمز نظام، مصالح، منافع اصلی نظام و مردم باید رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت الاسلام مختاری در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت به مناسبت شهادت رئیس مذهب شیعه امام صادق (علیه السلام) تاکید کرد: متدینین بازار و اصناف و مسئولین شهرستان باید مراسم عزاداری با شکوهی در روز شهادت این امام بزرگوار در مساجد و امامزاده سید محمد(ع) برگزار کنند.

 

مختاری در ادامه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را تبریک گفتند و افزودند: ما هرجا جهاد گونه وارد شدیم یعنی با انگیزه الهی جهادی ، کار دقیق بدون خستگی و با تمام توان ورود پیدا کردیم پیروز شدیم در عرصه علمی هیچ چیزی نباید این شتاب را عملی کند.

 

مختاری در بخش دیگر از سخنان خود به ۱۷ مرداد روز خبرنگار و شهادت شهید صارمی اشاره کردند و افزود: خبرنگار حلقه واسط بین مسئولین و مردم هستند و باید در کار خود صداقت امانت دار و شجاعت و وابسته نشدن به افراد و گروهها را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

حجت الاسلام مختاری در ادامه با اشاره به در پیش بودن روز حمایت از صنایع کوچک گفت: حمایت از تولید داخلی با سرمایه کم و این سرمایه را در اختیار همه مناطق قرار دادن باعث برآورده شدن نیاز بومی مناطق می شود و استفاده از ظرفیتهای موجود در همه مناطق و استفاده از سرمایه های بومی مردم و دعوت از مردم محلی برای سرمایه گذاری بخش عظیمی از مشکلات اقتصادی کشور را حل می کند و مردم هم نهایت تلاش خود را در مصرف کالای داخلی بکنند تا چرخ تولید بچرخد.

 

مختاری در ادامه با اشاره به توافق هسته ای بیان داشت: باید متن جمع بندی شده یا همان برجام به خوبی در مجلس و شورای عالی امنیت ملی بررسی شود و راههای گریز دشمن از تعهدات را ببندند.خطوط قرمز نظام، مصالح ، منافع اصلی نظام و مردم باید رعایت کنند.

 

مختاری در پایان بیان داشت: جنایت اخیر رژیم غاصب کودک کش این قدر مستعجن و زشت درد آور که نمی توان در مقابل آن سکوت کرد این همان کشوری است که آمریکا مصمم بر حمایت و بر این حمایت افتخار می کنند و همه مسلمانان باید بخاطر جنایتهای آمریکا هر چه فریاد دارند بر سر آمریکا بکشند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff