متن مذاکره باید با حساسیت ویژه بررسی شود
+ پ -
متن مذاکره باید با حساسیت ویژه بررسی شود

امام جمعه شهرستان حاجی آباد با اشاره به متن بدست آمده از مذاکرات هسته ای گفت : مجلس شورای اسلامی وظیفه دارد که دقت نظر ویژه ای در این زمینه داشته باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  پیارم ، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در جمع مردم ولایت مدار این  شهرستان  ضمن  تبریک فرا رسیدن  عید بندگی گفت : زندگی  و مسیر  پیامبر  اکرم (ص) بهترین  الگو  برای  نجات  و رستگاری جوانان  است.

 

حجت الاسلام مختاری در ادامه شکسته شدن هیمنه دشمن و استکبار جهانی را حاصل صبر و  استقامت مردم دانست و افزود: استکبار جهانی با فشار بر مظلومین جهان به دنبال اهداف شوم خودشان هستند و کسی گمان نمی کرد که می شود در مقابل استکبار وظلم تعدی تجاوز ایستاد، اما در این دوران تاریک انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و فریاد بر زمین مانده همه مظلومین را به گوش جهانیان رساند استکبار با وجود انقلاب اسلامی ما تمام موجودیت خود را از دست داد.

 

مختاری در ادامه بیان داشت:  ایران نماد عدالت خواهی مردمان عالم است و شکست ایران شکست تمام عدالت خواهان عالم بود اما علا رقم اینکه در همان ابتدای انقلاب ما را تحریم و اموال ما را بلوکه کردند و  جنگ ظالمانه را علیه ما راه انداختند اما با فضل خداوند متعال ما پیروز شدیم و سرآمد همه کشورهای منطقه شدیم.

 

مختاری مهمترین دلیل عدم توفیق استکبار جهانی در مقابل ایران ایمان و توکل این ملت به خداوند متعال، استحکام درونی این نظام ، توانمندی نظام و مردم در عرصه های مختلف دانست و افزود: دست برتری که امروز به فضل خداوند متعال در کشور ما موجود است توانمدی برگرفته از الطاف خداوندی  و عزم راسخ مردم شریف ایران اسلامی است و نکته بعدی عقبه راهبردی ایران در بین ملتهای جهان است و ایران در بین دل ملتهای جهان رسوخ کرده است.

 

مختاری اضافه کرد: تمام قدرتهای جهانی در این مدت سی چند سال ایستادند که ملت ما را به زانو در بیاوند ولی نتوانستند و این ملت و نظام سر پا ایستاد و در قضیه هسته ای اخیر ۱۲ سال تمام قدرتهای دنیا سر میز مذاکره ایران بنشینند و ملت ما خوب می دانند که امریکا اگر راه دیگری غیر از مذاکره داشت سر میز مذاکره نمی آمد و یا اینکه توان مقابله نظامی با ما را داشتند جنگ را علیه ما به راه می انداختند.

 

مختاری گفت: امروز دشمن در مقابل عظمت ملت ایران درمانده است که ۱۲ سال است چانه زنی می کند این حاصل ایستادگی ملت ایران است.

 

مختاری در ادامه از تیم مذاکره کننده هسته ای تشکر کرد و افزود: این متن بدست آمده از مذاکرات هسته ای باید در مسیر قانونی خودش مورد نظر قرار بگیرد و مجلس شورای اسلامی وظیفه دارد که دقت نظر داشته باشد و سرنوشت این ملت در این متن توافق نامه است و شورای امنیت ملی در این مدت باقی مانده برای بررسی خواب را بر خود حرام کنند و از کارشناسان مجرب برای این کار کمک بگیرند تا نقطه کوری در این توافق لحاظ نشود.

 

حجت الاسلام مختاری گفت: نکته مهم در مذاکرات رفع تحریم هاست ما برای برداشتن تحریم ها مذاکره کردیم غیر از این هم دلیلی نداشت  و برای حل مشکلات اقتصادی مردم امروز با پایان این مذاکرات باید تحریم ها برداشته شود و بعد شاهد شکوفایی اقتصادی و تامین معاش مردم باشیم.

 

 

مختاری افزود : یکی از خطوط قرمز مهم عدم دسترسی دشمن متجاوز به مراکز نظامی کشور است باید تمام درها را بر روی این مسئله ببندیم و اجازه دسترسی به انها را ندهیم.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff