تبلیغات تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 466495
تاریخ انتشار:جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
گزیده ای از بیانات ائمه جمعه هرمزگان:

مبارزه با فساد و تبعیض مهم ترین مطالبه مردم است/ تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات در اقتصاد کلان/ جبهه مقاومت دشمنان را به خاک ذلت کشانده است

ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات در اقتصاد کلان و مبارزه با فساد و تبعیض مهم ترین مطالبه مردم است،اظهار کردند:جبهه مقاومت دشمنان را به خاک ذلت کشانده است.

مبارزه با فساد و تبعیض مهم ترین مطالبه مردم است/ تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات در اقتصاد کلان/ جبهه مقاومت دشمنان را به خاک ذلت کشانده است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات در اقتصاد کلان و مبارزه با فساد و تبعیض مهم ترین مطالبه مردم است،اظهار کردند:جبهه مقاومت دشمنان را به خاک ذلت کشانده است.

مبارزه با قاچاق باید در دریا دنبال شود

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به شبهاتی که در خصوص خمس وجود دارد، اظهار کرد: برخی تصور می کنند که چون مالیات پرداخت می کنند لازم نیست که خمس بپردازند این در حالی است که این دو مقوله جدا است و خمس با خراج فرق میکند.

نماینده ولی فقیه با تاکید بر ضرورت احداث حوزه های علمیه، تصریح کرد: همه مردم نمی توانند احکام را بیاموزند و نیاز جامعه ایجاب می کند مرکزی دینی داشته باشیم.

نعیم آبادی با بیان اینکه روز درختکاری برای افزایش سطح آگاهی مردم است، گفت: فرهنگ منابع طبیعی باید به مهارت عمومی تبدیل شود و شناخت مردم از اهمیت منابع طبیعی راهگشای حفظ آن است.

وی یادآور شد: نهی از منکر واجب شرعی است و اگر در اداره ای رشوه وجود دارد باید تذکر داده شود.

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه حفظ محیط زیست وظیفه همگان است، عنوان کرد: دریا را باید حفظ کنیم و همه حفاظت از آن را وظیفه خود بدانند تا وضعیت بحرانی آن رفع شود.

نعیم آبادی با یادآوری روز نیکوکاری، اظهار کرد: هرکاری اثر خودش را دارد و باید برای کارهای خیر مبلغی اختصاص دهیم.

وی با بیان اختلافات دائمی میان احزاب، تصریح کرد: تا کنون رییس جمهوری نداشته ایم که مورد حمایت تمام جناح ها بوده باشد اما همه باید در کارهای اجرایی رییس جمهور را یاری کنیم.

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر تمرکز مقامات اجرایی بر روی کار خود، افزود: از این مقامات می خواهیم در فضای اظهار نظر در مورد ایدئولوژی نظام ورود نکنند زیرا این وظیفه مقام معظم رهبری است.

نعیم آبادی با اشاره به کمبود بیمارستان در استان، گفت: تنها بیمارستان تخصصی هرمزگان خلیج فارس است که آن هم با کمبود امکانات و پزشک رو به رو است.

وی با تاکید بر مسئله قاچاق و اهمیت تجهیز امکانات و نیروهای مبارزه با قاچاق در دریا، عنوان کرد: باید با قاچاق در دریا مبارزه کرد زیرا قاچاقچیان در دریا محلی برای سنگر و فرار ندارند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه باید برای استخدام اولویت با بومیان باشد، خاطر نشان کرد: وضعیت آلومینیوم المهدی باید شخصا توسط رییس جمهور پیگیری شود زیرا با وجود تایید وزیر مردم هنوز قانع نشده اند.

شکست آمریکا در شورای امنیت پیروزی برای ملت ایران بود

حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار رهبر با  وزیر اوقاف سوریه و بعضی از علمای سوریه اظهار کرد: امروز سوریه در خط مقدم جهاد و مقاومت است ما همیشه در کنار دولت و ملت سوریه هستیم و آن را وظیفه خود می دانیم از که از سوریه و خط مقاومت حمایت کنیم.

امام جمعه حاجی آباد افزود: انقلاب اسلامی ما امسال وارد چهل سالگی شد این باوجود اینکه تمام ابرقدرت های جهان تمام قد در مقابل کشور ما ایستادند و امریکا ،شوری، عربستان به دنبال براندازی نظام ما بودن ولی ما سر پا ماندیم  و رشد و پیشرفت خیره کننده ای را رقم زدیم که کشورهای غربی از آن بخاطر انقلاب اسلامی نام می برند .

مختاری بیان داشت: قدرت های دنیا امریکا و اروپایی می خواستند که انقلاب ما در همان سالهای اول از بین برود ولی با جنگ تحملی، تحریم و مشکلات فرهنگی و موارد دیگر اما انقلاب سرپا ماند.

وی با بیان اینکه انقلاب ما برق ایستادگی را در دل ملت های دنیا به ارمغان آورد،عنوان کرد: اگر ملت ما و سوریه همه تمام قد در مقابل دشمن بایستیم امریکا و ایادی آن ها هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

امام جمعه حاجی آباد تصریح کرد: اسلام وعده پیروزی را در قرآن داده است لذا داشتن با ایمان و جهاد در راه حق  پیروزی حتمی است.

وی با بیان اینکه سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال به روزهای پایانی خود رسیده،اظهار کرد: یکی از نقاط تمرکز دشمن در دشمنی با ملت ما قضیه اقتصاد است که در این عرصه چالش ایجاد می کند تا  نظام ایران اسلامی را ناکارآمد جلوه بدهند.

خطیب جمعه حاجی آباد ادامه داد: دشمن به دنبال جدایی بین سطوح دولت،  ملت و بخصوص جوانان ما است لذا مسئولین کشور هم باید ایستادگی کنند.

مختاری  با اشاره به روز احسان و نیکوکاری گفت: در آستانه عید نوروز باید هوای مردم مستضعف را داشته باشیم؛ روایت داریم که هر کار خوبی به قصد قربت خدا صدقه است، حتی راهنمایی دیگران نیز نوعی صدقه است و کمک به فقرا از بهترین صدقات است.

وی با اشاره به ناکامی امریکا در شورای امنیت گفت:آنها در قضیه یمن به دنبال محکوم ایران بودند که که روسیه و چین با وتو کردن قطعنامه ضد ایرانی آمریکا را ناکام کردند.

امام جمعه حاجی آباد خاطرنشان کرد:شکست آمریکا و متحدانش در شورای امنیت در پی صدور قطعنامه ضد ایرانی و وتوی آن توسط روسیه پیروزی بزرگی برای ملت ایران است که در حقیقت ناشی از تاثیر رهبری مدبرانه رهبر انقلاب بود.

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات در اقتصاد کلان است

میرزا حسین معتمدی فر خطیب جمعه میناب در جمع نمازگزاران مینابی با دعوت مردم به تقوای الهی به نقش خانواده و تحرکات دشمن برای سست نمودن بنیان خانواده پرداخت و اظهار کرد: زن خانواده نقش کلیدی در تربیت نسل جوان و هدایت خانواده به سمت و سوی فرهنگ اسلامی برعهده دارد اما متاسفانه در جامعه امروزی برخی زنان به محض تشکیل خانواده با عدم رعایت برخی محدودیت ها نقش کلیدی خود را گم کرده اند.

خطیب جمعه میناب اظهار کرد: زن و مرد به محض ازدواج با یکدیگر باید به محدودیت ها پایبند باشند چرا که اگر محدودیت ها در زندگی مشترک پذیرفته نشود بنیان خانواده سست و آسیب بزرگی بر پیکره خانواده وارد می شود.

وی اضافه کرد: پدر و مادرها در زندگی خانوادگی نقش شیطان و آمریکای جنایتکار و دوستان نادان را نادیده نگیرند چرا که آنها با هر تحرکی می خواهند ریشه خانواده را از جای بکنند.

خطیب جمعه میناب در خطبه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز به آسیب های انقلاب اسلامی گفت: مسئولین در بدنه انقلاب از حرکت به سمت اشرافی گری بپرهیزند، خوی اشرافی گری اسراف و تزویر،زرق و برق و جان آدمی را بی ارزش جلوه می دهد.

وی بیان کرد: اگر می خواهیم مردم ما در رفاه باشند باید خود را مسئول برای تامین معیشت آنها بدانیم،اگر مدیران و مسئولان ما به دنبال اشرافی گری باشند فقرا فراموش می شوند.

معتمدی فر تکیه و اعتماد به خارجی ها بجای تکیه و اعتماد به مردم را یکی از آسیب های انقلاب اسلامی بر شمرد و ابراز کرد: مردم تکیه گاه اصلی نظام هستند و تکیه و اعتماد با رابطه برقرار کردن فرق می کند.

وی روی کار آمدن افراد به ظاهر انقلابی اما در فکر و عمل تغییر حاصل کرده و وابسته به خارج را یکی دیگر از آسیب ها برشمرد و گفت: لازمه این کارشناخت انقلاب اسلامی است.

امام جمعه میناب با تاکید بر ثبات و شفافیت درقوانین و مقررات را زمینه ای برای تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه برشمرد و بیان کرد: تا موقعی که قوانین بانک های ما شفاف و روشن نیستند اقتصاد مقاومتی تزلزل پیدا می کند و‌بانک ها ما بجای ارائه خدمات در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی به محل تجمع افراد بدهکار وام های با نرخ و سود بالا شده است.

وی با تاکید بر این مطلب که ما برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند ثبات اقتصاد کلان هستیم،گفت: مسئولین باید بدانند که ما در جنگ اقتصادی هستیم و اقتصادی که با باد شرطه بلرزد مقاومتی نیست.

خطیب جمعه میناب در ادامه با اشاره به سفر رئیس جمهور و وزرای در بدنه دولت به استان هرمزگان و شهرستان میناب ابراز کرد: امیدواریم وزیر نیرو بحث حقابه کشاورزان و رسیدگی به وضعیت بد معیشتی مردم و تغییر در بهره برداری از سد استقلال میناب را مدنظر قرار دهند.

وی همچنین به تصویب مبارزه با کالای قاچاق در سواحل اشاره ای کرد و گفت: سپاه با عملکرد خوب و برخورد قاطع در مبارزه با سوداگران که سلامت جامعه را به خطر انداخته خود وارد می شود و برخورد قاطعی با سوداگران انجام خواهد داد.

جمهوری اسلامی در پیاده سازی اهداف انقلاب موفق بوده است

حجت الاسلام مهدی رحمانی، امام جمعه رودان در خطبه های نماز جمعه این هفته طرح دو فوریتی اعادهءاموال نامشروع مسئولان که با بیش از ۱۰۰ امضاء در مجلس مطرح گردیده را طرحی انقلابی در حوزهء عدالت و برای عمل به عدالت دانست و گفت:جمهوری اسلامی در پیاده سازی بخش های زیادی از اهداف انقلاب اسلامی کاملاًموفق عمل کرده است.

وی افزود: مهمترین آن استقلال سیاسی است که از همان ابتدای انقلاب تحقق یافت و حق مردم در تعیین سرنوشت کشور به روش مردم سالاری دینی به رسمیت شناخته شد.

امام جمعه رودان در ادامه اظهار کرد: در زمینه استقلال دفاعی و نظامی با تشکیل سپاه، بسیج و پیشرفت های مختلف نظامی ، قدرت بلامنازع منطقه است، همچنین در حوزهء فرهنگی اجتماعی پیشرفت های فراوانی داشته ایم اما متاسفانه نشانه هایی از وابستگی فرهنگی به غرب دیده می شود.

رحمانی با بیان اینکه در زمینه اقتصاد استقلال همه جانبه وجود ندارد تصریح کرد:علی رغم پیشرفت های فراوان اقتصادی با دو چالش جد عدم توازن و ضعف عدالت مواجه هستیم.

خطیب جمعه رودان ادامه داد: عدم توازن به این معناست که در حوزه هسته ای و موشکی ،هوافضا و سلول های بنیادی پیشرفت های شگفتی داشتیم اما در زمینه خودرو، در زمینه شبکه ملی اطلاعات،صنایع بالادستی نفت و امثال آن توفیق خوبی نداشتیم .

وی یاداور شد: ضعف در فتح قله عدالت مشهود است ، فقر، فساد وتبعیض در جامعه عرض اندام می کند و شعار مقدس عدالت را به چالش می کشد.

امام جمعه رودان با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با دست اندرکاران گنگره ۱۴ شهید جامعه کارگری گفت:در همه حوادث دوران انقلاب ،مقابله با گروهکها و دفاع مقدس، کارگران با غیرت و بصیرت در صحنه حاضر شدند،لذا مسئولان نظام اسلامی باید پیگیر مطالبات به حق کارگران زحمت کش باشند.

رحمانی با اشاره به جنجال آفرینی آمریکا در شورای امنیت به بهانه حمایت موشکی ایران از یمن خاطر نشان کرد:گرچه این طرح در شورای امنیت به شکست انجامید اما این یک بازی با این هدف که افکار عمومی را متوجه کند که ایران موشکی یعنی بحران موشکی و زمینه را برای مذاکره موشکی با جمهوری اسلامی فراهم می کند.

حجاب واجب مظلومی است که دشمن با آن نانجیبانه برخورد می کند

حجت الاسلام احمد حسن زاده،امام جمعه کیش در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز کیش با توصیه به رعایت تقوی الهی، اظهار کرد: تقوی ملکه درونی است که موجب می شود انسان در مقابل خداوند سرپیچی نکند همچنین انسان را از رذائل اخلاقی چون بخل، حسد، تهمت، غیبت، کبر و غرور باز می دارد.

امام جمعه کیش با تاکید به اهمیت مدیریت سفرهای نوروزی افزود: در ایام نوروز جزیره کیش پذیرای میهمانان بسیاری است لذا می طلبد مسئولان با مدیریت جهادی سفرهای نوروزی را مدیریت کنند.

وی با تاکید بر تامین امنیت مسافران به ویژه مسافران دریایی و اهمیت آمادگی مدیریت بر حوادث غیر مترقبه و مدیریت بحران افزود: پیش بینی حوادث غیر مترقبه کار سختی است اما باید به آن ها توجه بیشتری مبذول داشت تا مسافران از ایام حضور در جزیره کیش لذت بیشتری ببرند.

خطیب جمعه کیش با اشاره به ضرورت توجه به ذخیره غذا، آب و سوخت در این ایام تصریح کرد: در این ایام نباید شاهد قطع و کمبود، آب و دیگر نیازهای ضروری مسافران و کیشوندان باشیم، لذا مسئولان تمام تلاش خود را داشته باشند و ذخیره سوخت از اولویت های کاری آنان باشد.

و بر مدیریت برنامه های فرهنگی و اجتماعی در ایام نوروز تاکید کرد و افزود: برنامه های فرهنگی و اجتماعی ایام نوروز باید با محوریت فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی باشد.

حسن زاده با تاکید بر پرهیز از برنامه های بی محتوا و ضد فرهنگی بیان کرد: شناختی که از مسئولان فرهنگی جزیره دارم این نوید را می دهد که تمام برنامه ها در چارچوب فرهنگ اسلامی و ایرانی خواهد بود.

وی با اشاره به ترویج فرهنگ و عفاف به ویژه در اماکن عمومی و بازارها اضافه کرد: حجاب واجب مظلومی است که دشمنان با این واجب اسلامی، دینی و قرآنی نانجیبانه مقابله می کنند.

امام جشمعه کیش عنوان کرپ: باید اقشار اسلامی به ویژه بانوان از این دستور دینی و اسلامی حمایت کنند زیرا دیروز رضا خان و امروز دشمنان اسلام کمر به مبارزه و مقابله با آن بسته اند.

جبهه مقاومت دشمنان را به خاک ذلت کشانده است

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت وفات حضرت ام البنین(س) گفت: امادریین بانو فداکار و با عظمت که هر چهار فرزند خود را در رکاب امامش به کربلا فرستاد و همه آنها به شهادت رسیدند.

میرزایی با اشاره به اینکه وظیفه امت اسلامی در قبال اختلاف افکنی های ناشی از سیاست های استکباری همچون اقدامات سعودی ها، اظهار کرد: جبهه مقاومت توانسته بینی دشمنان اسلام را به خاک ذلت بکشاند و با افتخار اذعان می کنند که رهبر ما امام خامنه ای است.

وی همچنین با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که فرمودند، ماندگاری انقلاب بعد از چهل سال نشان داد که آن چه استکبار می خواهد شدنی نیست، تصریح کرد: مقاومت امروز در منطقه خاورمیانه و کشورهای اسلامی در برابر زورگویی استکبار الگویی از مقاومت انقلاب اسلامی ایران است.

خطیب نماز جمعه پارسیان، با اشاره به آماده شدن طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان با بیش از صد امضا گفت: تصویب این طرح می تواند بخش زیادی از عقب ماندگی جمهوری اسلامی در تحقق شعارهای عدالت طلبانه انقلاب اسلامی را جبران کند.

وی ادامه داد:جمهوری اسلامی در بسیاری از اهداف انقلابی خود موفق عمل کرده مانند استقلال سیاسی، دفاعی و نظامی اما در حوزه فرهنگی با این همه هجمه و شبیخون فرهنگی و اقتصادی هنوز به استقلال همه جانبه نرسیدیم و امروز نیز عامل عدم استقلال اقتصادی، فقر، فساد و تبعیض می باشد که واژه عدالت را هم به چالش کشانده است.

میرزایی، درمان فقر را از طریق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: برای مقابله با فساد و تبعیض اقدام مجاهدانه لازم است و عذر خواهی مقام معظم رهبری از زبان مسئولان را به همین جهت دانست که بعد از شانزده سال از صدور فرمان مبارزه با فساد و تبعیض هنوز اقدام در خوری انجام نشده است.

امام جمعه پارسیان، با اشاره به حمایت غرب و ارتجاع منطقه از تروریست های سوریه در غوطه شرقی عنوان کرد: نیروهای مقاومت سوری توانستند در سخت ترین شرایط، عزم پیروزی بر دشمن تکفیری که به نیابت از استکبار جهانی صف آرایی کرده را داشته باشند و انشاءالله در گام های آخر پیروزی را در غوطه شرقی رقم خواهند زد.

والدین باید از فرزندانشان در برابر آسیب های اجتماعی مراقبت کنند

شیخ محمد بویه، خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: یکی از اساسی ترین نیازهای انسان، ارتباط و تعامل با یکدیگر است که برای توسعه کارها و پیشرفت در زندگی نیازمند تعامل و ارتباط است.

وی افزود: انسان از طریق ارتباط با دیگران، از زندگی لذت بیشتری می برد و خداوند شهوت را در وجود انسان قرار داده که آن نیز نیازمند ارتباط درست است.

خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک با مخاطب قرار دادن پسران و دختران جوان و همچنین والدین آنها بر مواظبت مداوم و مستمر از فرزندان تاکید کرد و این اقدام را سبب رشد مثبت و کاهش معضلات جامعه برشمرد.

وی بیان کرد: ارتباط دختر و پسر از مسائلی است که نباید از کنترل والدین خارج شود زیرا آسیب های آن به خود و جامعه باز می گردد و مشکلاتش بسیار و افکار را نیز تا آخر عمر درگیر می کند.

شیخ بویه تاکید کرد: انسان برای برقراری ارتباط نیازمند انگیزه است و این انگیزه نباید سبب سوء استفاده شود و صحیح ترین ارتباط و انگیزه، ازدواج است که آن هم با آداب و رسوم خاص انجام می شود.

مبارزه با فساد و تبعیض مهم ترین مطالبه مردم است

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک گفت: مقام معظم رهبری این دهه را دهه پیشرفت و عدالت نامیدند و بحمدلله پیشرفت کشور در زمینه‌های مختلف در این ۴۰ سال خوب بوده است، ولی در زمینه عدالت کم‌کاری داشته‌ایم.

حیدری با بیان اینکه همه مسئولان کشور وظیفه دارند طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه عدالت و رفع تبعیض و فساد اقدام جدی کنند،اظهار کرد: ما به عنوان سربازان ولایت باید از مسئولان مطالبه کنیم و چنانچه اگر فساد و تبعیض دیدیم، با رعایت اخلاق و انصاف، از مجاری قانونی، دنبال رفع بی عدالتی ها در جامعه باشیم.

وی اظهار کرد: امروز مطالبه مردم این است که چرا مسئولی که تا قبل از انقلاب ثروت زیادی نداشته است، در این مدت مسئولیت، به ثروت افسانه‌ای رسیده و اقوام نزدیک مسئولان، با استفاده از رانت اطلاعاتی به ثروت زیاد می‌رسند.

امام جمعه سیریک ادامه داد:مردم دنبال شفاف سازی هستند به هرحال در جامعه افراد کم‌درآمد وجود دارند که وظیفه مردم و مسئولین است به حال آنها رسیدگی کنند.

حیدری بیان کرد: مطالبه مردم از مسئولان قوه قضائیه این است که به جرائم اقتصادی در اسرع وقت رسیدگی کنند و نباید رسیدگی آن قدر طول بکشد که دیگر شیرینی اجرای عدالت، در دهان مردم تلخ شود و اعتماد مردم نسبت به نظام خدشه دار شود.

وی بیان کرد: اگر برادر فلان مسئول دستگیر می‌شود، باید زود رسیدگی شود، اگر بی‌گناه است، آزاد شود و اگر مجرم است، قاطعانه برخورد شود از این رو قانون باید برای همه یکسان باشد و حق مردم و نظام نباید به خاطر برخی افراد نالایق از بین برود.

امام جمعه شهرستان سیریک ابراز کرد: کسانی که ادعای پیروی خط امام دارند بدانند که سیره امام راحل، حمایت از محرومین بود.

ظلم و تبعیض کشورهای غربی مسلم است 

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به سفر اخیر هیات دولت به استان هرمزگان و حضور نماینده دولت در شهرستان بندرخمیر، گفت: در سفر اخیر نماینده دولت به شهرستان مطالبات مردم را منتقل کردیم و پیگیر موضوعات از طریق نمایندگان مجلس هستیم.

وی افزود: ما به جد پیگیر موضوع اسکله بندرپل هستیم و تا زمانی که این ظلم فاحش تمام نشود و احقاق حق نگردد، دست از مطالبه و تلاش بر نخواهیم داشت.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر ضمن اشاره به اظهارات اخیر رئیس شورای امنیت سازمان ملل و دولت آمریکا در خصوص تشکر از عربستان و امارات متحده عربی، عنوان کرد: ظلم و تبعیض کشورهای غربی مسلم است  چرا که حدود ۱۵۰ هزار کودک یمنی در نوبت مرگ قرار دارند و این موضوع ناشی از اقدامات آنها است.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته منابع طبیعی،بیان کرد: باید نسبت به درختکاری و حفاظت از محیط زیست اهتمام ویژه ای داشته باشیم. متاسفانه در سال های گذشته با وجود خشکسالی از کثرت درختان کاسته شده؛ امیدواریم با عنایت خداوند خشکسالی پایان یابد.

علیرضا صفایی حایری با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، افزود: امیدواریم روزی فعالیت‌های کمیته امداد حول کارهای فرهنگی باشد و دیگر فقیری نداشته باشیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=466495
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل