مبارزه با زمین خواران انتظار جدی ما از مسئولان قوه قضائیه است
+ پ -
مبارزه با زمین خواران انتظار جدی ما از مسئولان قوه قضائیه است

امام جمعه قشم با بیان اینکه زمین خواری به فساد رایج در این جزیره تبدیل شده است گفت:مبارزه با سوداگران مرگ و زمین خواران انتظار جدی ما از مسئولان قوه قضائیه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام  جوکار امام جمعه  قشم با  اشاره به  دستورالعمل های ماه رمضان و  توجه  به  فقرا  گفت :رسیدگی به ایتام یکی از وظائف مردم است و نباید  از کنار ایتام بی تفاوت گذر  کنیم.

 

وی با اشاره به فساد رایج زمین خواری در قشم گفت : مبارزه با سوداگران مرگ و زمین خواران انتظار جدی ما از مسئولان این قوه است چرا که زمین خواران هکتارها زمین را به تاراج برده اند و بعضا خبری از آنان نیست .

 

جوکار  افزود :  گاهی مشاهده می شود   زمین  های  صد  متری مردم که  برای  ساخت  سرپناه آن  را  تصرف  کرده  اند مورد  تخریب قرار  می  گیرد  ، اما  به کلاهبرداران  و زمین  خوارانی  که  هکتارها زمین  را بدون  تلاش  تصرف  کرده اند ، برخورد  جدی  صورت  نمی  گیرد.

 

وی با بیان  اینکه  هر  گونه  سند  سازی  باید  در چارچوب قانون باشد  افزود: چه برای ساخت سرپناه و چه مجتمع های دیگر ، از مسئولین امر انتظار داریم که واگذار  کردن  زمین  به  مردم  نیازمند  را  تهسیل  کنند.

 

 

امام جمعه قشم با اشاره به شهادت شهید مظلوم دکتر بهشتی و یاران صدیق امام افزود : ۷۲ تن از یاران امام راحل را ناجوانمردانه ترور کردند و این هفته هفته ی قوه ی قضائیه نامگذاری شد چرا که شهید بهشتی رئیس قوه قضائیه بود و من تشکر می کنم از زحمات قوه ی قضائیه و ما انتظار داریم عدالت برقرار باشد همانگونه که خداوند متعال فرموده است.

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff