ما در نشر ارزش های دفاع مقدس کوتاهی کرده ایم/ هرمزگان برای هفته حقوق بشر آمریکایی آماده شود
+ پ -
ما در نشر ارزش های دفاع مقدس کوتاهی کرده ایم/ هرمزگان برای هفته حقوق بشر آمریکایی آماده شود

استاندار هرمزگان گفت:نام گذاری هفتم تا دوازدهم تیر توسط مقام معظم رهبری با عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی از زکاوت ایشان است زیرا در این یک هفته هر روزش را شاهد جنایت های آمریکا هستیم و ما نباید این خباثت را فراموش کنیم و تنها ملتی که اقتدار آمریکا را شکست داد ملت ایران بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ،جاسم جادری استاندار هرمزگان در دومین جلسه شورای فرهنگ دفاع مقدس گفت: شرکت هایی که امکانات مالی دارند باید در ساخت یادمان های شهدای گمنام و مراکز فرهنگی دفاع مقدس کمک کنند.

 

جاسم جادری اظهار کرد: همه عزت و شرف ما به انقلاب و دفاع مقدس وابسته است ولی ما در نشر ارزش های دفاع مقدس کوتاهی کرده ایم و بیشتر دچار فعالیت های روزمره خود شده ایم.

 

وی افزود: مناسبت های دفاع مقدس باید واقعی و مردمی شود و در این راستا باید از کارهای کلیشه ای پرهیز کرد.

 

استاندار هرمزگان در بخشی از سخنان خود گفت: امروزه ملت ما به پشتوانه دفاع مقدس به حدی رسیده است که در خانه دشمن با او می جنگد و علی رغم همه ی تلاش های دشمن ما آمریکا را زمین گیر کرده ایم.

 

جادری در خصوص هفته حقوق بشر آمریکایی عنوان کرد: نام گذاری هفتم تا دوازدهم تیر توسط مقام معظم رهبری با عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی از زکاوت ایشان است زیرا در این یک هفته هر روزش را شاهد جنایت های آمریکا هستیم و ما نباید این خباثت را فراموش کنیم.تنها ملتی که اقتدار آمریکا را شکست داد ملت ایران بود.

 

وی تصریح کرد: روز ۱۲ تیر و اسقاط هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا بر روی آب های خلیج فارس یک فاجعه ای بزرگ بود که باید آن را در سطح بین المللی مطرح کرد و برای این موضوع باید از سفرای کشور های خارجی برای شرکت در کنگره شهدای ۱۲ تیر دعوت کرد.

 

جادری در خصوص عملیات بیت المقدس در سوم خرداد و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی ، گفت: نقش رزمندگان هرمزگان در این عملیات باید تبیین شده و به نسل جدید منتقل گردد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff