ما دختران شهدا در سراسر کشور در کنارت هستیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ متن زیر دل نوشته ای از فرزند شهید ابراهیم احترامی در فراق سردار دلها به زینب سلیمانی است.

بسم رب شهدا و صدیقین

نمیدانم چرا دلم ارام نمیشود سردار بزرگممم!

زمانی که خبر و طریقه شهادت سردار سلیمانی راشنیدم به یاد یتیمی خودم و شهادت پدرم شهید ابراهیم احترامی افتادم که در ۲/۱/۶۱در عملیات فتح المبین پیکر سوخته اش جاماند و تنها انگشتری که نشان و یادگار پدرم بود مثل حاج قاسم سلیمانی عزیز و مهربان که پرواز ملکوتی اش جگرمان را سوزاند شناسایی شد.

پدرت میدانست کم نبودند بچه هایی که پدرانشان مثل پدرت شهید شدند.

سردار سلیمانی چهل سال عاشقانه به دنبال شهادت بود مثل همه شهدا و چه سعادتی بالاتر از شهادت و اینکه خدا ما فرزندان شهدا را لایق این سعادت کرده است.

ما به فرزند شهید بودن خود می بالیم که فداییان رهبریمم و ادامه دهندگان راه پدرانمان، زینبم خواهر عزیزم بدان که تنها نیستی ، هم در غم از دست دادن پدر، هم در صبوری کردن برای شهادت سردار دلها
خواهر عزیزم

ما دختران شهدا در سراسر کشور در کنارت هستیم و برای مظلومیت شهید سلیمانی اشک می ریزیم و بدان با عمل خود و صبوری خود دل حضرت زینب را آرام میکنم.

زبنب جان ای یادگار سردار، افتخار آشنایی با شما را نداشتم ولی یک حس خواهرانه خیلی عجیب نسبت به شما دارم و لازم دانستم برایت اینگونه بنویسم

زینبم ما دختران شهدا در گوشه گوشه کشور عزیزمان ایران که با ریختن خون هزاران سردار آباد شده همدل و یک صدا همگی زینب وار در مقابل هجمه های دشمنان از ولایت دفاع و روشنگری میکنیم.

زبنبم خیلی زیبا گفتی که اگر امریکا جرات داشت رودر رو با سردار میجنگید.

پس بدان خون پدرانمان این جرات را از دشمنان ایران اسلامی گرفته است.

زینب جان در اخر برای ارام شدن دل رهبر گرانقدرم؛ همه فرزندان شهدا با هم دعا میکنیم چون میدانم دلش برای دوری از سردار ارامش ندارد هر چند که شهدا زنده اند و همیشه حضورشان حس می شود
از خدا میخواهم به حق حضرت زبنب صبری زینبی به دل ایشان و خانواده گرانقدر شما عنایت فرماید.
خدیجه احترامی
فرزند شهید از بندر عباس