آمریکا در یمن به دنبال منافع اش است/ با قدرت در مقابل استکبار قد علم می کنیم

+ پ -
آمریکا در یمن به دنبال منافع اش است/ با قدرت در مقابل استکبار قد علم می کنیم

امام جمعه شهرستان بستک ضمن یادآوری سخن امام خمینی (ره) گفت: ما تا آخر جلوی آمریکای استکبارستیز می ایستیم و نمی گذاریم برگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه ، امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت اربعین قربانیان منا گفت: دولت بی کفایت عربستان با گذشت ۴۰ روز از حادثه غم انگیز منا هنوز پاسخگوی جوامع اسلامی نشده و بی لیاقتی خود را روز به روز بیشتر بر جهانیان اثبات می کند.

 

 

 

 

 
وی تصریح کرد: آل سعود بداند که اگر آمریکا در جنگ یمن از آنها پشتیبانی می کند بخاطر منفعت خودشان است و هرگاه احساس کند که دیگر منفعتی نصیبشان نمی شود شما را به حال خودتان وا میگذارد.
 
قائدی افزود: ما کشور جنگجو و جنگ طلبی نبودیم و نیستیم ولی در مقابل دشمن ظالم می ایستیم؛ ضربه هایی که کشور ما خورده است از استکبار جهانی و جنگ ۸ ساله ای بود که بر ما تحمیل شد.امثال کشور عربستان بدانند که ما ترسو نیستیم و با قدرت در مقابل استکبار قد علم می کنیم.
 
وی ضمن یادآوری سخن امام خمینی (ره) گفت: ما تا آخر جلوی آمریکای استکبار ستیز می ایستیم و نمی گذاریم برگردد.
 
امام جمعه شهرستان بستک با اشاره به راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان گفت: اگر آمریکا به طویله اش برگردد و دخالتی در امور کشورها نداشته باشد هیچ جای کشورهای اسلامی دغدغه نخواهند داشت.هر کشوری از هر جایی دغدغه ای داشته باشد پای آمریکا در میان است.
 
وی  با اشاره به منطق محکم ایران در مورد مسائل منطقه خاطر نشان کرد: در فلسطین ضمن نفی رژیم غاصب صهیونیستی و محکومیت فجایع آنها ، ایران خواستار برگزاری انتخابات است تا مردم با رای خود انتخاب کنند و همه دنیا این مطلب را قبول دارد مگر اینکه آمریکا پشتیبان این رژیم اشغالگر باشد.همچنین انتخابات آزاد در سوریه که ببینیم رای مردم در مورد ماندن یا رفتن بشار اسد چیست.در عراق باید توجه داشت که علاوه بر آرا ، وحدت میان مردم هم حفظ شود.در بحرین و یمن نیز رژیم جلاد سعودی بر سر مردم بی گناه بمب نریزد.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff