ما آماده ایم که پیشرو برای همدلی و همزبانی مردم باشیم/دولت باید در خدمت ملت و ملت باید پشتیبان دولت باشد
+ پ -
ما آماده ایم که پیشرو برای همدلی و همزبانی مردم باشیم/دولت باید در خدمت ملت و ملت باید پشتیبان دولت باشد
درمراسم تکریم از مادران و همسران شهدا و ایثارگر شهرستان میناب عنوان شد؛

ما آماده ایم که پیشرو برای همدلی و همزبانی مردم باشیم/دولت باید در خدمت ملت و ملت باید پشتیبان دولت باشد

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: مقام معظم رهبری دولت را پیشقدم در نامگذاری سال جدید قرار دادند، بنابراین ما آماده ایم که پیشرو و پیشگام برای همدلی و همزبانی مردم باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، علیرضا پاکدامن، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب در همایش تکریم از مادران و همسران شهدا و ایثارگر با اشاره به فداکاری شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس در دفاع از آرمان های نظام و انقلاب گفت: ما به پر کشیدن همه این جوانان افتخار می کنیم، چون آنها دلاوری های خود را نه تنها در جامعه بلکه در میدان جنگ نیز ثابت کردند.

 

وی اظهار داشت: اگر انقلاب ما و جنگ تحمیلی با خون شهدا رنگین نشده بود ما به این جایگاه نمی رسیدم، پیروزی های امروز نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون و مرهون شما بزرگوران است.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای و تحولات بوجود آمده در این مدت افزود: امروز ما توانسته ایم با تمام قدرت در مقابل دنیا بنشینیم و صحبت های خود را به کرسی بنشانیم و بگوییم حق با ماست و تمام دنیا بپذیرد، وکشور ایران به پشتوانه این مادران بزرگوارهیچ گاه از اصولش ذره ای عقب نمی نشیند.

پاکدامن با اشاره به نامگذاری امسال به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی  توسط مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: چون مقام معظم رهبری دولت را پیشقدم درنامگذاری سال جدید قرار دادند، بنابراین ما آماده ایم که پیشرو و پیشگام برای همدلی و همزبانی مردم باشیم و سعی خواهیم کرد از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی به مردم استفاده کنیم.

دولت باید در خدمت ملت و ملت باید پشتیبان دولت باشد

اسحاق دستگزین، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان درمراسم تکریم از مادران و همسران شهدا و ایثارگر شهرستان میناب با بیان اینکه همسران و مادران شهداء اسوه های صبر و استقامت هستند، گفت: تشکر از مادر و همسران شهداء یعنی تشکر و قدردانی از خدا و همیشه باید قدر دان این عزیزان باشیم، چون هیچ چیز نمی تواند جای فرزند و همسر از دست رفته را برای آنها پر کند.

دستگزین با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: همزمان با عید جدید و نامگذاری سال جدید که رهبر بزرگ انقلاب به این نام گذاشتند، یک عیدی دیگرنیز نصیب ایران شد و آن خوشحالی ملت ایران در بحث هسته ای و مذاکرات در ابتدای سال بود.

وی افزود: عظمت، اقتدار و شکوه کشور ایران آنجا نشان داده می شود که شش ابر قدرت جهان دریک طرف میز و تیم مذاکره کننده ایران در طرف دیگر برای دفاع از حق قانونی خود از هیچ تلاشی دریغ نکردند و این به برکت جانفشانی های شهداء و ایثارگران و صبر و بردباری خانواده های معظم شهداء می باشد.

دستگزین گفت:همین که کشورها و ابرقدرت ها نشسته اند و به نوعی مذاکره کرده اند و تسلیم ایران شدند خود یک پیروزی است.

وی با اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: امام در دوران هشت سال دفاع مقدس فرمودند کشته و شهید شدن یک نعمت است، و ما پس از ۳۶ سال به این نعمت پی بردیم که رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس کاری کردن کارستان که در بحث نظامی دشمن برای همیشه زمین گیر و جرات شلیک یک گلوله به ایران را ندارد.

دستگزین عنوان داشت: امروزه همان عراقی که خودشان را زمانی سر می دانستند در حال حاضر جمهوری اسلامی در آن حضور کامل دارد، حضور سردار سلیمانی بعنوان فرمانده لشکر ثارالله یکی از افتخارات ما است که در جهان می درخشد و عراقی ها به وجود این سردار ایرانی در کشور خود می بالند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان افزود: ما باید به وجود رهبری ارزشمند، فقید و آگاه به مسائل زمان امام خامنه ای (مدظله) افتخار کنیم، سالی که ایشان به نام دولت و ملت نامگذاری کرده اند درواقع سالی است که دولت باید در خدمت ملت باشد و از طرف دیگر ملت باید پشتیبان این دولت باشد دولتی که متعلق به این ملت است.

وی خاطرنشان کرد:با حمایت دولت و ملت می توانیم از خیل مسائل و مشکلات سربلند و پیروز رهایی پیدا کنیم و از طرفی همدلی و همزبانی آن چیزی است که در دل و زبان یک کلام است و آن وحدت کلمه است.

در پایان این مراسم نیز از ۵۰ نفر از مادران و همسران شهداء و ایثارگران شهرستان میناب تجلیل شد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff