ماه رجب فرصتی ناب برای تزكیه وآغاز فصل نیایش و خودسازی است
+ پ -
ماه رجب فرصتی ناب برای تزکیه وآغاز فصل نیایش و خودسازی است

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جاسک ماه رجب را فرصتی ناب برای تزکیه و آغاز فصل نیایش و خودسازی دانست و گفت: این ماه بهترین فرصت برای خانه تکانی درون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام حمید غلام پور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جاسک در گفتگو با مکران نیوز  با اشاره  فضیلت ماه رجب اظهار کرد:فرا رسیدن ماه رجب نعمت بزرگی است که خداوند به ما نازل کرده است لذا باید از آن بهره فراوان ببریم و نگذاریم شبها و روزهایش، با غفلت سپری شود.

 

وی در ادامه با بیان حدیثی از پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرمود: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش کنید که خدا آمرزنده و مهربان است، گفت: ماه رجب، از ماههای بزرگی است که ولادت سه امام معصوم، امام علی (ع) امام محمد باقر (ع) و امام جواد(ع)و همچنین برانگیخته شدن پیام آور مهر و محبت، محمد مصطفی (ص)برای هدایت و سعادت انسان‏ها، در آن اتفاق افتاده است.

 

غلام پور خاطرنشان کرد: اگر مومنین بخواهند نزد خداوند آبرویی پیدا کنند باید از فرصت های ماه رجب استفاده کنند و دعاها و اعمال مخصوص این ماه را از مفاتیح الجنان بخوانند.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی جاسک در پایان بیان کرد: با روزه گرفتن، اعتکاف و استفغار در ماه رجب زمینه برای همت عملی بندگان برای عبادت خداوند و بخشش گناهان فراهم می شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff