ماهواره و شبکه های اجتماعی ابزار دشمن برای نابودی بنیان خانواده است
+ پ -
ماهواره و شبکه های اجتماعی ابزار دشمن برای نابودی بنیان خانواده است

خطیب نماز جماعت ابوموسی اظهار کرد:ماهواره و شبکه های اجتماعی یکی از راههای نفوذ شیطان در خانواده و در روح جوانان ما است و این برنامه ای است که دشمنان برای نابودی شیعیان بکار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، حجت الاسلام محمد صادقی خطیب نماز جماعت روز جمعه ابوموسی با تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت امام رضا(ع) گفت:یکی دیگر از راههای نفوذ شیطان در روح و وجود انسان کسب درآمد و مال شبهه ناک می باشد که علاوه بر اینکه وجود خود انسان را به تسخیر شیطان در می آورد، در نسل و ذریه انسان نیز تاثیر می گذارد.

وی افزود: امروز ماهواره و شبکه های اجتماعی یکی از راههای نفوذ شیطان در خانواده و در روح جوانان ما است و این برنامه ای است که دشمنان برای نابودی شیعیان بکار گرفته اند.

صادقی با بیان اینکه کلید تمام گناهان دروغ است، اظهار کرد: یکی از دلایل از هم پاشیدگی خانواده ها و زندگی زناشویی همین دروغ می باشد.
وی گفت: امام رضا(ع) شیعیان را به ادای امانت و بازگرداندن بموقع و همراه با حفظ سلامت امانت سفارش می کند و از خیانت در امانت باز می دارد که به فرموده امام علی(ع) «راس الاسلام الامانه» سر اسلام امانتداری است.

صادقی تاکید کرد: نباید فرصتهای گرانبهای زندگی و وقت ارزشمند خود را به دشمنی با یکدیگر تلف کنند و از تخریب یکدیگر پرهیز کرد

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff