تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
فرهنگی
کد خبر : 382141
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

ماهواره مربی با حوصله و خستگی ناپذیر برای تاثیر گذاری بر افکار جوانان و نوجوانان

استاد حوزه و دانشگاه گفت :در غرب عملا صدای مخالفی در رسانه ها شنیده نمی شود و اگر مخالفتی هم باشد،اجازه می دهند جولان دهد اما کم کم خفه اش می کنند،طوری میزنند که بلند نشود ،قرآن می فرماید: این شگرد یهودی ها ست.

ماهواره مربی با حوصله و خستگی ناپذیر برای تاثیر گذاری بر افکار جوانان و نوجوانان

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بدریه جعفر پور استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار سور یاس با اشاره به آسیب های ماهواره و راهکارهای مقابله با آن اظهار داشت: اگر ذهن پر از اطلاعات باشد و هیچ ارتباطی با قرآن نداشته باشد،این اطلاعات سم است وقتی مراجعه ما به قرآن زیاد باشد،متوجه می شویم که قرآن در مورد ماهواره هم صحبت می کند،تبیین می کند و راه را نشان می دهدو می بینیم که این ماهواره شباهت به ابلیس هم دارد.

 

وی افزود: ماهواره خودش را خیرخواه معرفی می کند مثل شیطان. ماهواره خودش را عامل دانایی معرفی می کند و ماهواره خودش را صادق معرفی می کند،ماهواره همه جا بدون اجازه سرک می کشد،مثل شیطان که بدون درخواست و اجازه وارد می شود و سرک می کشد.

 

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: ماهواره به سراغ فکر و عواطف و اندیشه می رود، به تدریج عمل می کند گام به گام انسان را به هلاکت می رساند ، ماهواره از نظر ساز و کار، کارکرد، هدف در فرستنده و گیرنده و پیامی که بین این دو است کار می کند، ما باید به هر سه توجه کنیم،ما با رسانه های گوناگونی در ارتباط هستیم حتی دو نفر که با هم صحبت می کنند یک رسانه است،یک نفر فرستنده و شما گیرنده و صحبت بین شما پیام است. موبایل، کامپیوتر، روزنامه، ماهواره … هم همینطور.

 

وی تصریح کرد: فرستنده و گیرنده می تواند حق باشد،حضرت علی (ع) می فرماید: «به گوینده ی حرف توجه نکن.» به هر حال برای ما هر سه مهم است و در غرب عملا صدای مخالفی در رسانه ها شنیده نمی شود و اگر مخالفتی هم باشد،اجازه می دهند جولان دهد اما کم کم خفه اش می کنند،طوری میزنند که بلند نشودو
قرآن می فرماید: این شگرد یهودی ها ست.

 

جعفرپور اظهار داشت: خانم کلینتون می گوید: هر چه ما تحریم کردیم و در آینده تحریم کنیم دو چیز رابرای ایران تحریم نمی کنیم؛ موبایل های پیشرفته و تلویزیون های پیشرفته و همچنین رهبر حکیم و بزرگوار از همان سال ۶۸ یعنی سال اول رهبری فرمودند: ما باید باور داشته باشیم که امروز آماج تهاجم فرهنگی دشمنان هستیم و رهبرانقلاب در سال ۸۵ فرمودند: والله آمریکا از هیچ چیز ملت ایران،به اندازه اسلام و اسلام ناب محمدی ناراحت نیست .

 

وی افزود: دشمن سعی می کند با فساد و فحشا جوانان ما را از ما بگیردو امروز بحث ماهواره است، ماهواره یعنی صاحب اختیار زمانه و خانواده که به جای سرپرست خانواده،تصمیم می گیرد،ماهواره عامل بحران هویت، ماهواره مربی با حوصله و خستگی ناپزیر که از روش های متفاوت و متنوع برای تاثیر گذاری بر جوانان و نوجوانان استفاده می کند.

 

 

انتهای پیام /

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=382141
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,485 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی