تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 146483
تاریخ انتشار:یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۵| تعداد نظرات :دیدگاه‌ها برای ماهواره عقاید دینی و مذهبی را کمرنگ و یا بکلی از بین می برد بسته هستند
پ

ماهواره عقاید دینی و مذهبی را کمرنگ و یا بکلی از بین می برد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت الاسلام جلیل درویشی در خصوص گسترش کیفی برنامه های فرهنگی و تبلیغی در مناسب های مذهبی ودینی رهنمودهای لازم بیان و حضوربانوان فرهیخته و رایزنی جهت بهتر برگزار شدن برنامه ها بویژه در مدارس برای اجرای گفتمانهای دینی را خواستار شد. وی  هدف از […]

ماهواره عقاید دینی و مذهبی را کمرنگ و یا بکلی از بین می برد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم، حجت الاسلام جلیل درویشی در خصوص گسترش کیفی برنامه های فرهنگی و تبلیغی در مناسب های مذهبی ودینی رهنمودهای لازم بیان و حضوربانوان فرهیخته و رایزنی جهت بهتر برگزار شدن برنامه ها بویژه در مدارس برای اجرای گفتمانهای دینی را خواستار شد.
وی  هدف از برگزاری این نشست با بانوان فرهیخته،آشنائی،ارائه مشکلات و تنگناها و اجرای برنامه هایی مفید و موثر جهت جلوگیری از ورود آسیب های اجتماعی در بین بانوان و خانواده ها عنوان کرد.
درویشی افزود: فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی از بین افردی انتخاب می شوندکه نسبت به وضعیت اجتماعی و فرهنگی و دینی منطقه خود آگاهی و برای نشرفضائل واخلاق اسلامی برنامه و ایده و دارای تعامل با مراکز فرهنگی و آموزشی ودینی در شهرستان هستند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=146483
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

Comments are closed.

یادداشت

گفتگو

اقتصادی