مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس جاسک برگزار شد+تصاویر
+ پ -
مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس جاسک برگزار شد+تصاویر

هجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار ‘مدرسه ایمن، جامعه تاب آور’ در مدارس شهرستان جاسک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز  ؛با حضور  فرماندار و معاونین فرماندار، معاون آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش و روسای ادارات جاسک  هیجدهمین مانور زلزله و ایمنی در مدارس جاسک به صورت نمادین در دبیرستان نمونه دولتی آیت الله بجهت برگزار شد.

عیسی شهقلی زاده معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان جاسک در مانور سراسری زلزله و در جمع دانش آموزان با اشاره به حادثه خیز بودن کشور گفت:این مانور با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» ، همزمان با مدارس سراسر کشور در کلیه مدارس شهرستان برگزار می گردد.

وی با یادآوری حوداث و زلزله های تلخ  گذشته که در شهرهایی بم ، رودبار ، طبس اتفاق افتاده بر لزوم ایجاد آمادگی های لازم برای مقابله با حوداث و بلایای طبیعی تاکید کرد.

در ادامه ی این مانور مهندس محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک گفت: اولین گام در سوانح و بلایای طبیعی حفظ جان افراد است که در این مانور ها باید با آموزش ها را جدی گرفت و در برابر سوانح و بلایای طبیعی خصوصاٌ زلزله آمادگی لازم را داشته باشیم.

فرماندار جاسک بیان کرد : سوانح و زلزله ها با توجه به گسل زاگرس وجود خواهد داشت اما آن چیزی که اهمیت دارد حفظ جان افراد و تلاش بر کاهش صدمات و آسیب دیدگی ها اهمیت دارد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff