اجرای مانور ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در سیریک + تصویر
+ پ -
اجرای مانور ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در سیریک + تصویر

بمناسبت روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی مانور امداد و نجات، اطفا حریق، آروار برداری، مقابله با عوامل نا امنی با حضور یکصد نفر امدادگر هلال احمر ، اورژانس ، بسیج ، نیروهای راهداری و انتظامی بصورت عملیانی در روستای میشی سیریک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعیدالله مبارکی، فرماندار سیریک گفت: بالا بردن مهارت و عکس‌العمل های صحیح، افزایش سرعت عمل ، ماندگار بودن آموزش‌ها، کاربردی کردن مانور ها برای مردم جهت برخورد با حوادث احتمالی ازجمله اهمیت برگزاری مانورها برشمرد.
فرماندار سیریک اظهار داشت: کاهش تلفات و خسارات ناشی از زلزله به‌وسیله ارتقا فرهنگ ایمنی و مقاوم‌سازی، ایجاد آمادگی برای انجام واکنش صحیح و سریع در برابر زلزله و افزایش سطح آگاهی مردم در مورد زلزله ازجمله اهداف برگزاری مانور دانست.
وی افزود: ایران کشوری زلزله‌خیز است و آموزش همگانی زلزله برای مردم یک ضرورت است و این کار وظیفه خطیر و مهمی می باشد که ما را در ارتقا فرهنگ ایمنی و کاهش خطرات ناشی از زلزله در کشور آگاه و مطلع می سازد.
مبارکی با تاکید بر اهمیت ایجاد حساسیت‌ در جامعه نسبت به حوادث و بلایای طبیعی بویژه زلزله افزود: موضوع ایمنی باید به خانه‌ها و بطن جامعه ورو پیدا کند برود و در این راستا دانش آموزان ، دانشجویان و کارمندان می توانند نقشی مهم و تاثیرگذار در جامعه داشته باشند.
رئیس ستاد مدریت بحران و فرماندار سیریک اضافه کرد: مانور یک فرصتی است که ما مسئولین پیام های این حوادث را باید به مردم در جامعه فراگیر کنیم تا همه نسبت به آنها آشنایی لازم داشته باشند.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 21 22
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff