ماموریت های ارتش برگرفته از درس های دفاع مقدس است/تمام کشورهای منطقه و فرامنطقه اقتدار دریایی ایران را پذیرفته اند
+ پ -
ماموریت های ارتش برگرفته از درس های دفاع مقدس است/تمام کشورهای منطقه و فرامنطقه اقتدار دریایی ایران را پذیرفته اند

فرمانده منطقه یکم نداجا گفت:ماموریت ابلاغی ارتش برگرفته از درس های هشت سال دفاع مقدس است که باعث شده پربار تر از گذشته در عرصه بین المللی حضور داشته باشیم

دریادار امیر حسین آزاد، فرمانده منطقه یکم نداجا در گفتگو با خبرنگار هرمز به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره رشادت های نیروی دریایی در زمان جنگ تحمیلی گفت: دریادلان جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال جنگ با صیادت و اقتدار دریایی ، جنگ و اقتصاد کشور را که وابسته به دریا بود، مدیریت کردند و در حال حاضر نیز  کشور ما اثر گذار ترین کشور در عرصه های مختلف است.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش با اقتدار  و برتری دریایی از منطقه خلیج فارس تا شمال اقیانوس هند و تنگه های راهبردی که تاثیر گذار دراقتصاد جهانی و اقتصاد منطقه دریایی است حضور دارد و به هیچکس اجازه هیچ گونه خلل به منابع ما در عرصه های دریا و بین المللی نخواهد داد.

دریادار آزاذ با بیان اینکه سربازان ولایت در عرصه دریا با برخورداری از یگان های زیر سطحی،سطحی و پروازی  اشراف کامل اطلاعاتی برای تامین اقتدار و سیادت دریایی برخورداند،اظهار کرد:تمام کشورهای منطقه و فرامنطقه ای نیز  اقتدار و سیادت ارتش جمهوری اسلامی ایران را پذیرفته اند.

وی تصریح کرد:ماموریت ابلاغی ارتش برگرفته از درس های هشت سال دفاع مقدس است که باعث شده پربار تر از گذشته در عرصه بین المللی حضور داشته باشیم  و هیچ کشوری جرات مقابله با ارتش جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریایی و زمینی را نداشته باشد.

فرمانده منطقه یکم نداجا با اشاره به درگیری های نظامی در منطقه و یمن خاطر نشان کرد:حمله نظامی در یمن مظلوم کشی است و عاملین این جنایت اشتباه تاریخی مرتکب شدندکه نابودی خودشان را در پی دارد.

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff