مارادونا پیراهن امضا شده خود را به مردم ایران هدیه کرد
+ پ -
مارادونا پیراهن امضا شده خود را به مردم ایران هدیه کرد

در چنین روزی، دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و جهان پیراهن امضا شده‌ای را به مردم ایران تقدیم کرد و برای دیدار با محمود احمدی‌نژاد ابراز علاقه مندی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛در ۳ دی، و در سال ۸۶ دیگو مارادونا، بازیکن اسطوره‌ای آرژانتین یک تی‌شرت امضا شده را به تمام علاقمندان ایرانی‌اش تقدیم کرد.

او که در سفارت ایران در بوینس آیرس حضور یافته بود گفت: «از اعماق قلبم مردم ایران را دوست دارم. این را با تمام وجودم می‌گویم به دلیل این که آن را باور دارم. من از دولت و رییس جمهور ایران نیز حمایت می‌کنم و دوست دارم احمدی‌نژاد را ملاقات کنم. تاکنون با دو رییس جمهور دیدار کرده‌ام. فیدل کاسترو و هوگو چاوز. دوست دارم سومین رییس جمهوری را که ملاقات می‌کنم، احمدی‌نژاد باشد».

در سال ۸۹ و در چنین روزی، فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه مس کرمان در مراسم گالای فوتبال و در بخش بین الملل، به ترتیب جایزه فدراسیون برتر و مقام برترین باشگاه ورزشی در زمینه فرهنگی را کسب کردند.

در ۳ دی سال ۹۰ نیز، مصطفی دنیزلی و ایمون زاید به عنوان سرمربی و بازیکن با پرسپولیس قرارداد بستند. این دو نقش به سزایی در پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس مقابل استقلال داشتند.

در سال ۹۳ نیز، الکس سوسی، دبیرکل AFC از علی دایی به عنوان یکی از سفیران آسیا جهت تماشای بازی نهایی جام ملت های آسیا دعوت کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff