مادرم به خوابم آمد و گفت غلامرضا مهمان شماست/ پایان ۳۳ سال چشم انتظاری

برادر شهید غلامرضا ترابی از پایان ۳۳ سال چشم انتظاری نسبت به مفقودالاثری این شهید  سخن گفت و عنوان کرد: مادرم به خوابم آمد و گفت بیدارشو غلامرضا مهمان شماست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علیرضا ترابی کاجی برادر بزرگتر شهید غلامرضا ترابی کاجی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: برادرم در جنگ ایران و عراق به عنوان نیروی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۶۶ مفقود الاثر گردید.

وی افزود: ۳۳ سال از چشم انتظاری مان نسبت به غلامرضا می گذرد و ما هر روز با آمدن نامه رسان ها منتظر  خبری از برادر رزمنده مان بودیم.

برادر شهید  ترابی با بیان اینکه هفته گذشته تلفن همراهم زنگ خورد و خبری شوکه کننده را شنیدم گفت: تازه به منزل آمده بودم، ساعت حدود ۶ عصر بود که تلفن همراهم زنگ خورد، گوشی را برداشتم، سرهنگ عسکری از نیروی زمینی ارتش اصفهان  بود، با کمی احوال پرسی بی مقدمه خبر شناسایی غلامرضا را به من دادند و آن شب به اتفاق همسر و فرزندم تا پاسی از شب گریه می کردیم.

وی با بیان اینکه آن شب را از شوق شنیدن خبر شناسایی غلامرضا حتی شام هم نخوردیم گفت: حدود ساعت ۱:۳۰ بامداد بود که خواب رفته بودم، مادرم به خوابم آمد و گفت علیرضا چرا خوابیده ای؟ ورخی(پاشو) که مهمان داری، گفتم مادر خسته ام و در این حین بود که مادرم باری دیگر گفت ورخی، علیرضا امشب مهمان داری، غلامرضا مهمان شماست.

برادر شهید ترابی با بیان اینکه طبق هماهنگی های بعمل آمده با رابطین در نیروی زمینی ارتش اصفهان که پیگیر مقدمات این کار خیر بودند، گفت: آن شب این خبر خوب را به سایر اعضای خانواده منتقل نکردم و پس از ۲ روز این خبر به اعضای خانواده داده شد که توصیف شور و شوق آنها خارج از بیان است.

وی با بیان اینکه هفت سال سن داشتم که مادرمان فوت شد و بیش از ۲۳ سال نیز از فوت پدرمان می گذرد ابراز کرد: دوست داشتم که  پدر و مادرمان در حیات بودند و  در این شوق وصال ما سهیم می شدند.

برادر شهید ترابی ضمن تقدیر و تشکر از تمام کسانی که مقدمات این کار ارزشمند را فراهم کرده اند، گفت: امیدارم تمام خانواده های شهدای مفقودالاثر روزی خبر پیدا شدن فرزندشان را بشنوند.

گفتنی است شهید غلامرضا ترابی اهل استان اصفهان  به عنوان شهید گمنام در منطقه سیاهو در سال ۱۳۹۶ تشییع و تدفین شد که به تازگی هویت ایشان معلوم شده است.

انتهای پیام/