مأمور اداره برق شهرستان بشاگرد دچار حادثه شد
+ پ -
مأمور اداره برق شهرستان بشاگرد دچار حادثه شد

شب گذشته، نقص در ترانس برقی روستای درنگ مدو بشاگرد باعث برق گرفتگی مامور اداره برق شهرستان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از بشاگرد نیوز برق گرفتگی یکی از خطراتی است که همه ساله باعث بروز صدمات جانی و حتی مرگ در شهرستان بشاگرد می شود.

شب گذشته یکی از تکنسین اداره برق شهرستان بشاگرد که برای تعمیر چراغ  های معابر اقدام کرده بود بر اثر بی احتیاطی و نقص ترانس برق دچار برق گرفتگی شده است.

این درحالی است که در سال های گذشته این اتفاق بارها افتاده و حتی باعث فوت مأمورین اداره برق شهرستان شده است.

موسی کرمی شورای روستای درنگ مدو در گفتگو با بشاگرد نیوز، در خصوص علت  برق گرفتگی، گفت: شب گذشته علی کریم پور که اقدام  به اتومات کردن چراغ معابر کرده بود در اثر نقص ترانس برق دچار حادثه شد.

عضو شورای روستای درنگ مدو در مورد نقص ترانس برقی این روستا، اظهار کرد: برق این ترانس به صورت مستقیم است که هیچ گونه کلید قطع و وصلی ندارد و تعمیرات لازم بدون قطع برق انجام می شود.

کرمی افزود: بارها به صورت حضوری و کتبی خواستار تعمیر و تجهیز ترانس برق روستا شدیم که هر بار فقط قول آن را داده اند ولی اقدامی صورت نگرفته است.

وی در مورد وضعیت جسمانی شخص حادثه دیده، گفت: به علت آتش سوزی سر، صورت و دست مصدوم آسیب دیده است که به دلیل نبود امکانات پزشکی به مرکز استان جهت درمان و بستری شدن اعزام شده است.

نماینده مردم روستای درنگ مدو، بیان کرد: پس از این حادثه برق قسمتی از روستا ساعاتی قطع شد که مأمورین اداره برق شهرستان به محل اعزام و قطعی برق را برطرف کردند.

کرمی خاطر نشان کرد: با توجه به تکرار چنین حوادثی در سال های گذشته و حادثه ساز بودن ترانس برقی از مسئولان مربوطه درخواست رسیدگی به مشکل برق این روستا را داریم.
انتهای پیام /ح

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff