مأموریت من در هرمزگان از بین بردن اختلافات است / آیت الله طبسی یکی از بهشتیان بود
+ پ -
مأموریت من در هرمزگان از بین بردن اختلافات است / آیت الله طبسی یکی از بهشتیان بود

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس گفت: نماینده خبرگان بودن یک موضوع است و امام جمعه بودن بحثی دیگر، برخی ها فکر می کنند این دو موضوع یکی است به هر حال بنده فعلاً نماینده امام در استان هستم و تا زمانی که ایشان بفرمایند در هرمزگان حضور دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس با اشاره به زندگی صحیح با الگو گیری از فاطمه(س) و علی(ع) در خطبه های نماز جمعه گفت: اگر پدر و مادر زندگی شان درست باشد، فرزندان هم به درستی زندگی خواهند کرد.

 

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی تصریح کرد: واژه گزینی در برقراری ارتباط و ایجاد محبت در زندگی زناشویی بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید از واژه های خوب برای خطاب کردن همدیگر استفاده کنیم. ادب در واژه ها را باید از قرآن و اهل بیت یاد گرفت و در خرج کردن واژه های محبت آمیز و خوب خساست به خرج دادن خوب نیست.

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: رهبری دو مأموریت بزرگ در استان را بردوش من گذاشته است که شامل ازبین بردن اختلافات و آماده نگه داشتن مردم برای مقابله با تهدیدات احتمالی است و الحمدلله در این خصوص توفیق داشته ام.

 

وی افزود: آیت الله واعظ طبسی یکی از بهشتیان بود که امروز از دنیا رفت، ایشان یکی از یاران صدیق امام بود که دشمنان هجمه های بسیار به او کردند.

 

خطیب جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: نماینده خبرگان بودن یک موضوع است و امام جمعه بودن بحثی دیگر، برخی ها فکر می کنند این دو موضوع یکی است ، به هر حال بنده فعلاً نماینده امام در استان هستم و تا زمانی که ایشان بفرمایند در هرمزگان حضور دارم.

 

نعیم آبادی عنوان کرد: رقیب خبرگان ما در استان سید بزرگواری بود که مردم به وی رأی دادند و من هم در اطلاعیه ای خطاب به ایشان تبریک گفتم پیروزی در انتخابات مقدمه دعوا نیست باید رفاقت ها بیشتر شود.

 

وی افزود: انسان برای یک تکلیف شرعی نباید بد اخلاقی کند، تکلیف ایجاد یک پارچگی بیشتر در جامعه است و هر کس خلاف آن کار کند خائن به نظام و رهبری است.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff