لیگ فوتبال ساحلی در هرمزگان برگزار می شود
+ پ -
لیگ فوتبال ساحلی در هرمزگان برگزار می شود
در پی شکست های متوالی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس؛

لیگ فوتبال ساحلی در هرمزگان برگزار می شود

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان از برگزاری لیگ فوتبال ساحلی در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز عبدالمجید دبیده رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان درگفتگو با ورزش۵  با اشاره به شکست های متوالی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس و اعتراض کارشناسان ورزش استان گفت:با توجه به توانمندی های زیادی که استان هرمزگان در بازی های ساحلی علی الخصوص فوتبال دارد به دنبال برگزاری لیگ فوتبال ساحلی در استان هستیم.

دبیده افزود: استان هرمزگان با توجه به موقعیت جغرافیایی و اشرافیت کامل به دریا دارد و یک نقطه نگران کننده است که استانی با این موقعیت یک لیگ حرفه ای فوتبال ساحلی نداشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان اظهار کرد:تا کنون چند تیم اعلام آمادگی کرده اند و پس از برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت ها در آینده ای نزدیک در همین سال لیگ فوتبال ساحلی استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

دبیده با اشاره به نگرانی مسئولین و کارشناسان ورزش استان تصریح کرد: انتقادها و اعتراضاتمی تواند برای پیشرفت ورزش استان مخصوصا فوتبال تأثیرات زیادی داشته باشد و مطمئن باشید.

وی تاکید کرد: اگر لیگ فوتبال ساحلی در استان برگزار شود یکی از قطب های اصلی تولید بازیکن خواهد بود بدون شک حرف اول را در فوتبال کشور خواهد زد.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان خاطر نشان کرد :شهرداری با بدشانسی مواجه شد و متأسفانه علی رغم بازی خوبی که در مقابل خزر رودسر انجام داد نتوانست به نتیجه مد نظر خود برسد که با پتانسیلی که در این بازیکنان وجود دارد بدون شک شاهد بازی های بهتری  از این جوانان ساحلی استان خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff