لیبرالیسم جایگاهش را در دنیا از دست داده است
+ پ -
لیبرالیسم جایگاهش را در دنیا از دست داده است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت : با توجه عصر ارتباطات و اتفاقات پیش آمده درجهان تفکر لیبرالیسم مدتهاست جایگاهش را در دنیا از دست داده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در همایش ائمه جمعه و جماعت و مدیران شهرستان قشم که با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در سالن همایش های فرمانداری برگزار شد به نحوه تاثیر گذاری خواص جامعه در موضوع امر به معروف پرداخت و افزود : با توجه به بار سنگین خواص در جامعه خواص باید مجهز به علم باشند و دانش خود را بالا ببرند.

 

 

 

وی افزود : راه بسته شدن اندیشه های غلط فقط برهان های صحیح عقلی هستند در امر به معروف نیز نباید با زبان زور سعی در ترویج معروف در جامعه داشته باشیم و باورهای نادرست را تغییر داد.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برخی از روی نا آگاهی منکرها را انجام می دهند و برخی دیگر با تقلید کورکورانه مدلهای غربی را دنبال می کنند و عده ای نیز ایسم های بیگانه همانند لیبرالیسم و یا فمنیسم را پذیرفته اند و مبانی دینی و اعتقادی را باور ندارند .

 

 

 

وی اظهار داشت: کسانی که ایسم ها را پذیرفته اند معتقدند عامل عقب افتادگی بشریت توجه به گذشته و تفکرات قدیمی است و از آنجایی که از اسلام نیز مدت زمان زیادی از ظهورش گذشته است تفکراتش قدیمی است .

 

 

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه با آزادی زنان در جوامع غرب آنها را مورد سو استفاده قرار داده اند ، تصریح کرد : غرب که مدعی و حامی دروغین حقوق زنان است در حال تخریب چهره زنان و استفاده ابزاری برای تبلیغات و درآمد زایی است .

 

 

 

آیت االله نعیم آبادی به وحدت بی نظیر شیعه و سنی در جزیره قشم اشاره کرد و افزود : اهل سنت مخالف اهل بیت نیستند بلکه مرید اهل بیت هستند و تنها وهابیون هستند که مخالف اهل بیتند و میخواهند منکر فضایل شوند .

 

 

 

وی ادامه داد : از اوایل اسلام تا به اکنون دشمنان تلاش داشته اند که شیعه و سنی با هم متهد نشوند و وحدث شیعه و سنی را از بین ببرند گرچه شعیه و سنی با هم اختلاف دارند ولی باهم دعوا ندارند و اختلافات کنونی نتیجه هوای نفس و دعوای لا مذهبی است که سرنخ های ها به دست کشورهای همچون فرانسه ، امریکا و انگلیس است .

 

 

 

در ادامه این همایش حجت الاسلام رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قشم به نقش خواص در جامعه پرداخت و افزود : خواص بیشترین اثر در توسعه ی فرهنگ امر معروف داشته و سکوت آنها باعث فراموشی این فریضه الهی می شود .

 

 

 

وی افزود : مهمترین امر به معروف وحدت بین علمای بین شیعه و سنی و مدیران و مسئولان جامعه است و بدترین منکر تفرقه بین خواص درجامعه است .

امام جمعه شهرستان قشم وحدت حاصله را مدیون اسلام ، امام ( ره) ، رهبر معظم انقلاب و حضور آیت الله نعیم آبادی در استان هرمزگان دانست و اظهار داشت : مسئولان شهرستان و استانی این وحدث بوجود آمده را حفظ و سعی در تقویت ان داشته باشند .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff