لقب شهدای گمنام مدال عزت و قهرمانی ملت ایران است
+ پ -
لقب شهدای گمنام مدال عزت و قهرمانی ملت ایران است
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

لقب شهدای گمنام مدال عزت و قهرمانی ملت ایران است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار کرد: هرگز گمنام نبوده اند بلکه نام گمنامی سند افتخاری برای ایران اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، سردار رضا ترابی، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با حضور در مراسم با شکوه تشیع وتدفین شهدای گمنام بخش بندزرک در شهرستان میناب گفت: تشییع پیکر شهدای دفاع مقدس پاسداشت رشادت های جوانانی است که برای دفاع از کشور از جان خود مایه گذاشتند تا افتخار و عزت برای مردم ایران به ارمغان آوردند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان شهدا را از افتخارات کشور ایران اسلامی برشمرد و اظهار کرد: شهدای هفده و هجده ساله که بر دوش مردمان بخش بندرزک حمل می شود هرگز گمنام نبوده اند بلکه نام گمنامی سند افتخاری برای ایران اسلامی است.

ترابی تاکید کرد: رزمندگان اسلام با دست‌خالی و با سلاح ایمان وبا تبعیت از ولی‌فقیه به جنگ نابرابر با رژیم تا بن دندان مسلح صدام ملعون رفتند و به فضل خدا اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن عزیزمان به دست دشمن بیفتد. شهدا هرگز بی نام نشان نبوده اند گمنامی مدال افتخار،عزت و قهرمانی ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان غیور این مرز و بوم در طول دوران دفاع مقدس ثابت کردند که هیچ ظلمی را از طرف هیچ دولت مستکبری برنمی‌تابند و تا آخرین قطره خون از نظام مقدس انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff