لزوم همکاری دهیاران و شوراها در جهت شناسایی و ترغیب بی سوادان
+ پ -
لزوم همکاری دهیاران و شوراها در جهت شناسایی و ترغیب بی سوادان

معاون فرماندار بستک گفت: دهیاران و شوراها در جهت شناسایی و ترغیب بی سوادان با آموزش و پرورش همکاری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی، معاون فرماندار بستک اظهار کرد: کلیه مسئولان وظیفه دارند که برنامه های دولت در زمینه بیسوادی را در جهت خدمت رسانی به مردم به نحو مطلوب به انجام رسانند و دهیاران و شوراها نیز در جهت شناسایی و ترغیب بی سوادان با آموزش و پرورش همکاری کنند.

 

وی افزود: مسئولان به بی سوادی به عنوان معضلی جدی نگاه کنند و متولیان امر سوادآموزی باید تلاش مضاعفی را برای ریشه کنی آن در شهرستان به کار گیرند و سواد آموزی اقدامی فرابخشی است و همه دستگاه ها برای رسیدن به اهداف این بخش، باید آموزش و پرورش را یاری کنند و دستگاههای مربوطه باید تکالیف محول شده را به نحو مطلوب انجام دهند.

 

معاون فرماندار بستک بیان کرد: زدودن بیسوادی از شهرستان و ارتقای سطح آن، باید مهمترین هدف و وظیفه دستگاه های مربوطه باشد و تلاش آموزش و پرورش در زمینه ایجاد سامانه برای ارزیابی و شناسایی بیسوادان گام مهمی در اهمیت این موضوع است.

 

وی تاکید کرد: باید بر اساس سلایق و علاقه مندی جمعیت بی سواد و به منظور تشویق آنان در رفع این مشکل گام برداریم و سعی کنیم تمام برنامه هایی که در این حوزه علی الخصوص زمانهای برگزاری کلاسها را برابر نظرات و شرایط آنان تنظیم و تدوین کنیم.

 

فرماندار بستک یادآور شد: اقدامات خوبی در این سال ها در حوزه سواد آموزی انجام شده است که در صدد هستیم تا بیسوادی را در سطح شهرستان ریشه کن کنیم و این اقدام نیازمند عزمی جهادی و حرکتی گسترده است و باید با تلاش مضاعف به این هدف دست یافت.

 

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff