فرمانده انتظامی استان هرمزگان خواستار شد ؛

لزوم همکاری بیش از پیش سایر دستگاه‌ها با نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی

سردار جاویدان خواستار همکاری بیش از پیش سایر دستگاه‌ها با نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی شد.

امیدوارم سرباز خوبی برای ولایت ، کارگزار خوبی برای نظام و خدمتگزار خوبی برای مردم هرمزگان باشم

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در حاشیه آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی استان از حمایت‌های همه جانبه نماینده ولی فقیه و اعضای شورای تأمین استان از نیروی انتظامی در اجرای موفق مأموریت‌های سازمانی تقدیر و اظهار کرد: امیدوارم سرباز خوبی برای ولایت ، کارگزار خوبی برای نظام و خدمتگزار خوبی برای مردم هرمزگان باشم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار علی اکبر جاویدان در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی استان طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان خاصه شهدای اخیر انتظامی و مرزبانی استان، اظهار کرد: بنده قدردان و قدرشناس همکاری سایر عزیزان هستم و خودم را اهل این استان و متعلق به این استان می‌دانم، توفیق حاصل شد که باردیگر خدمت خالصانه و بی‌منت را در این استان داشته باشم.

سردار جاویدان اذعان داشت: مردم باید در امنیت و آرامش باشند و ما نیز در مجموعه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی هم پیمان و هم قسم شده‌ایم که این امنیت و آرامش را برای مردم فراهم نمائیم.

وی از حسن اعتماد فرمانده کل انتظامی به خاطر سپردن فرماندهی انتظامی استان هرمزگان به وی قدردانی کرد و افزود: تمام تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور را که در همایش‌های اخیر ابلاغ شده و در حکم انتصاب ایشان نیز به خوبی به آنها اشاره شده را چراغ هدایت و نصب‌العین خود در اجرای موفق مأموریت‌های سازمانی قرار خواهم داد.

این مقام ارشد انتظامی استان از حمایت و هدایت‌های داهیانه نماینده ولی فقیه در استان، همچنین حمایت‌های همه جانبه استاندار مردمی و انقلابی، اعضا شورای تامین و سایر مسئولان استان از پلیس قدردانی کرده و خواستار همکاری بیش از پیش سایر دستگاه‌ها با نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی می‌باشم.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در ادامه ابرازامیدواری‌کرد : سرباز خوبی برای ولایت، کارگزار خوبی برای نظام و خدمتگزار خوبی برای مردم این استان باشم.

انتهای پیام/