لزوم نگاه ویژه اداره راه و شهرسازی به جاده های بندرلنگه
+ پ -
لزوم نگاه ویژه اداره راه و شهرسازی به جاده های بندرلنگه

امام جمعه موقت بندرلنگه گفت: مطالبه ای که مردم خوب بندرلنگه دارند وضعیت نامطلوب راه های شهرستان است که از اداره راه و شهرسازی انتظار می رود نگاه ویژه ای به جاده های بندرلنگه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــــرواریــــد نـــیــــوز: حجت الاسلام و المسلمین حسن فقیهی فر امام جمعه موقت بندرلنگه پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری بندرلنگه ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: آن بزرگمرد علم و عمل با تربیت شاگردان بسیار و برجسته، حیات تازه ای به اسلام و مسلمین بخشید و فرهنگ ناب تشیّع را که از متن اسلام محمدی و علوی نشأت گرفته بود به جهانیان عرصه کرد.

 

وی در ادامه سخنانش  افزود: مطالبه ای که امروز مردم خوب بندرلنگه دارند وضعیت نامطلوب راه های شهرستان است که متسفانه در طول یک ماه چندین تصادف مرگبار را شاهد بودیم. لذا از اداره راه و شهرسازی انتظار می رود نگاه ویژه به جاده های بندرلنگه داشته باشد و این مسیر ها سر سامان بگیرند که شاهد تکرار چنین تصادفاتی نباشیم.

 

 

گفتنی است : شهرستان بندر لنگه یکی از بنادر مهم جنوب کشور است که  فاصله آن تا تا بندرعباس ۱۹۲ کیلومتر و تا بوشهر ۴۲۰ کیلومتر تا شهر بستک ۱۷۰ کیلومتر و تاشهر لار ۲۸۰ کیلومتر می باشد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff