لزوم ساخت یک مرکز فرهنگی پژوهشی در بخش توکهور میناب

+ پ -
لزوم ساخت یک مرکز فرهنگی پژوهشی در بخش توکهور میناب

نماینده مدیران متوسطه شهرستان هشت بندی میناب گفت: با وجود افراد نخبه ای که در بخش توکهور و شهر هشتبندی هستند یک مرکز فرهنگی و پژوهشی لازم و ضروری می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب، حسین مسلمی نماینده مدیران متوسطه شهرستان میناب دردومین جلسه کمیته آموزش وپرورش بخش توکهور و شهر هشتبندی میناب با بیان وجود ظرفیت های بالا در این بخش گفت:  متاسفانه منطقه ما با داشتن ۷۰۰۰ دانش آموز و با وجود درخشش دانش آموزان این بخش در مسابقات استانی وکشوری ازنبود سالن ورزشی ویژه آموزش وپرورش محرومند و این درحالی است که بخش های همجوار ما سالن ورزشی ویژه آموزش وپرورش دارند.

 

 

مسلمی در ادامه از نبود پژوهشسرا و فرهنگ سرا درمرکز بخش توکهور وشهرهشتبندی انتقاد کرد وافزود: با وجود افراد نخبه ای که از این منطقه درحال حاضر در پست های مختلفی دراستان  و کشور مشغول  فعالیت هستند نیاز است حداقل یک مرکز فرهنگی وپژوهشی در منطقه دایر شود.

 

 

درادامه محمد احمدی پور مسئول نمایندگی آموزش وپرورش بخش توکهور و شهر هشتبندی میناب ضمن گرامی داشت هفته دولت با اشاره به مشکلات مدارس منطقه افزود: کمبود تجهیزات مدارس متوسطه، مشکلات آب شرب مدارس و فضاسازی و رنگ آمیزی مناسب از جمله مشکلات مدارس بخش توکهور و شهر هشتبندی هستند.

 

 

احمدی پور با بیان اینکه در هفته دولت دو پروژه از پروژه های مسکن مهر افتتاح می گردد افزود: این پروژه ها  شامل افتتاح دبستان سه کلاسه عماریاسر و فاز اول دبستان ۶ کلاسه شهید جعفری روستای چاه غربال می باشد.

 

 

در پایان نیز عبدالرسول قنبری بخشدارتوکهور دراین جلسه ضمن تبریک ولادت باسعادت فاطمه معصومه (ص) و امام رضا(ع) و دهه کرامت وهمچنین آغاز هفته دولت و با تقدیر از زحمات سلمانی بخشدارسابق گفت: مجموعه بخشداری درتلاش است تا دغدغه های فرهنگیان محترم منطقه را یکی پس از دیگری حل کند.

 

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما در حال پیگیری برای مستقل کردن نمایندگی آموزش و پرورش منطقه هستیم همچنین در خصوص مدارسی که نیازمند به زیباسازی هستند از طریق دهیاران عزیز همکاری لازم را با مدیران خواهیم داشت.

 

 

لازم به ذکر است دومین جلسه کمیته آموزش وپرورش بخش توکهور باحضور عبدالرسول قنبری بخشدار توکهور، محمداحمدی پور مسئول نمایندگی آموزش وپرورش توکهور،خلیل مسلمی رئیس شورای اسلامی بخش توکهور وجمعی از اعضاء شورای اداری بخش و فرهنگیان در دفتر بخشدار برگزار گردید.

 

 

انتهای پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff