لزوم ساخت و ساز ۱۲۰ خانه عالم در روستاهای میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام محمد بنی خزاعی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میناب در گفتگو با میناب جنوب از ساخت هشت خانه عالم در روستاهای محروم از ابتدای امسال تا کنون خبر داد و گفت: برای ساخت هشت باب خانه عالم ۵۶۰ میلیون تومان هزینه شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب با اشاره به اینکه این روحانیون با خانواده خود در روستاهای میناب مستقر هستند، ابراز کرد: بررسی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که 120 روستا در این شهرستان این ظرفیت را دارند که شاهد حضور روحانیون مستقر و طرح هجرت در سطح استان باشیم که نیازمند راه‌اندازی و احداث خانه عالم در این روستاها هستیم.

بنی خزاعی افزود: خانه های عالم با زیر بنای ۷۵ متر مربع در روستاهای دمشهر، راونگ،گرو،گورزانگ،کنارترش،در جادون،زهوکی و طالوار با مشارکت خیرین و اداره تبلیغات اسلامی ساخته شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب خاطر نشان کرد: هفتاد روحانی در خانه های عالم روستاهای مختلف این شهرستان برای انجام کارهای فرهنگی، دینی، معرفتی و اجتماعی مستقر می باشند.

بنی خزاعی از کمبود ۱۲۰ باب خانه عالم در میناب خبر داد و گفت: همانطور که در هر روستا خانه بهداشت نیاز ضروری اهالی بشمار می رود ساخت خانه عالم نیز ضروری بوده بطوری که امروز تمامی روستاها متقاضی ساخت خانه عالم و استقرار روحانی می باشند.

 

انتهای پیام/