لزوم رعایت اصل قانون مداری از سوی مسوولان امور مالی دهیاریها
+ پ -
لزوم رعایت اصل قانون مداری از سوی مسوولان امور مالی دهیاریها

معاون فرماندار بستک بر رعایت اصل قانون مداری، تلاش در احقاق حقوق عامه مردم و حفظ و نگهداری بیت‌المال از سوی مسوولان امور مالی دهیاریها تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جلسه آموزشی دهیاران و مسوولان امور مالی دهیاریهای شهرستان با تأکید بر توجه دهیاریها به رشد و توسعه روستاها، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید تمام توان خود را برای رونق اشتغال، اقتصاد و تولید و کسب و کار در روستاها بکار گرفته و در این راه تلاش های زیادی صورت گرفته است.

 

وی توجه به توسعه روستاها را زیربنای اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل می تواند ما را به سمت ایرانی آباد، خود کفایی و تحولات اساسی در منطقه سوق دهد.

 

معاون فرماندار بستک تأکید کرد: دهیاران شهرستان باید با مشارکت مردم و بخش خصوصی به تناسب ظرفیت و پتانسیل روستاها در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند و با استفاده از امکانات موجود، روستایی آباد و در خور شأن ساکنان روستا بسازند.

 

احمدی با بیان اینکه برگزاری دوره های آموزشی می تواند به ایجاد تحول در نحوه اداره دهیاریهای شهرستان کمک کند افزود: کارشناسان امور مالی دهیاری ها باید قوانین، مقررات و دستورالعملها را رعایت و تعامل و هماهنگی لازم را با بخشداری ها و فرمانداری در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به روستاها داشته باشند

 

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff