لزوم تاسیس صندوق حمایت صنایع و مناطق ویژه اقتصادی از آموزش و پرورش هرمزگان/ طرح رتبه‌بندی فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود

احمدی مرادی با بیان اینکه طرح رتبه بندی فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی با جدیت دنبال می شود، بر لزوم تاسیس صندوق حمایت صنایع و مناطق ویژه اقتصادی از آموزش و پرورش و مدارس این استان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد مرادی  نماینده مردم بندرعباس و نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اعضای جمعیت اسلامی فرهنگیان هرمزگان دیدار کرد.

در این نشست فرهنگیان با بیان دلایل کاهش کیفیت سیستم آموزشی و همچنین ارتقا معیشت فرهنگیان، خواستار انتقال مشکلات مطروحه به مسئولین وزارت آموزش و پرورش، استاندار و پیگیری موضوعات شدند.

مرادی با  ابراز قول مساعد در خصوص پیگیری موراد مطرح شده اظهار کرد: طرح رتبه بندی را جهت رفع مشکلات معیشتی و اجتماعی فرهنگیان با جدیت در مجلس دنبال خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مجاز نیستیم از فرهنگیان در انتخابات استفاده ابزاری کنیم، افزود: با تمام توان از مطالبات به حق مردم و فرهنگیان استان دفاع خواهم کرد و تعارفی با کسی نداریم.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: هنرستان‌های خاص متناسب با ظرفیت صنایع استان در حوزه دریایی، نفت، پتروشیمی و … باید الزاما در استان تاسیس و راه اندازی گردد تا نیروی کار و تکنسین ماهر و متخصص اموزش داده شود.

مرادی تصریح کرد: از همه نیروهایی که دارای طرح و برنامه باشند و بتوانند در بخش های مختلف استان خدمت کنند و موجبات حرکت و پیشرفت استان را فراهم کنند حتما حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تاسیس صندوق حمایت صنایع و مناطق ویژه اقتصادی از اموزش و پرورش و مدارس استان ضروری است، خاطرنشان کرد:  برای مطالبه گری نباید دلسرد شد بلکه با پشتکار و به طور مستمر مسائل دنبال گردد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فرهنگیان استان باید در رابطه با بخش‌های مختلف استان و حتی طرح‌ها و لوایحی که در مجلس مطرح می‌شود اظهارنظر کنند.

انتهای پیام/