لزوم بهبود و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه
+ پ -
لزوم بهبود و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه
رییس دانشگاه آزاد واحد بندرعباس تاکید کرد:

لزوم بهبود و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: بهبود بخشیدن و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه باید در راس امور قرارگیرد و مسولان امر بایدجدیت واهتمام بیشتری به این مساله مهم داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس ،مهدی باقری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس متین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، مسولان و کارشناسان فرهنگی برگزار شد گفت: حرکت و فعالیت فرهنگی یک وظیفه دینی و اسلامی است وانجام آن نباید تنها محدود به قشر خاصی از جامعه باشد بلکه نگاه همه در این زمینه باید تکلیفی باشد و خود را در مقابل آن مسوول بداند.
وی با اشاره به اینکه عملکرد ونتایج برنامه های فرهنگی و دینی در دانشگاه باید مفید و تاثیر گذار واقع شود گفت: برگزاری برنامه های فرهنگی در دانشگاه باید به گونه ای برگزار شود تا تاثیر پذیری و نتیجه آن، جامعه را در رسیدن به اهداف متعالی یاری نماید.
رییس شورای فرهنگی واحد بندرعباس استفاده از ظرفیت های دانشجویی و مشارکت هر چه بیشتر آنها درامور فرهنگی خواستار شد و گفت: اعتماد کردن به جوانان خلاق و با استعداد و محول کردن بخشی از امورات موجب می شود تا علاوه برآشنایی با مسایل دینی ،مروجان و مبلغان خوبی در جامعه باشند.
رییس واحد بندرعباس گسترش دامنه فعالیت های کانون هاو نشریات دانشجویی در دانشگاه را از دیگر برنامه های این واحد دانست و افزود:فضای حاکم بر دانشگاه باید یک فضای باز و آزاد باشد تا دانشجویان بتوانند با نگاه مطالبه گر خود مشکلات و موانع احتمالی در جامعه را نقد نموده و آن را در مسیراصلی خود قرار دهند.
گفتنی است در ادامه مسولان و کارشناسان فرهنگی هر کدام به صورت جداگانه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه ارایه نمودند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff