لزوم استفاده از ظرفیت های عظیم پارسیان/ آبان ماه را ماه خفت بار برای استکبار قلمداد کنیم

امام جمعه پارسیان با اشاره به ظرفیت های عظیم پارسیان در حوزه های مختلف، اظهار‌کرد: مسئولین از ظرفیت های عظیم پارسیان حمایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام بارانی، امام جمعه شهرستان پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به هفته بسیج دانش آموزی و روز دانش آموز و روز استکبار ستیزی، گفت: شما آینده سازان این مملکت هستید، ایران با عظمت به شما نیاز دارد و در اینده مدیریت این کشور برعهده شما خواهد و از عزت ملی باید دفاع کنید.

 

حجت الاسلام بارانی، خطاب به دانش آموزان و نوجوانان، اظهار‌کرد: ایران اسلامی را در آینده شما باید به سوی آرمانها هدایت نمایید، آینده روشن کشور، حرکت شتابان و تحقق ایران باعزت و قوی در گرو پرورش نسل انقلابی و متعهد است.

 

وی، افزود: اگر با این ویژگی ها رشد کردند ماموریت به درستی پیش رفته است و امروز تمام تلاش و برنامه های دشمن انحراف نوجوانان از این مسیر است، جوان و نوجوان مومن، خار چشم دشمنان هستند و دشمن تحمل تفکر شهید فهمیده ها را نخواهد داشت، شما نوجوانان بدانید با کسب تقوا و کسب علم مهم ترین نقش در سرنوشت کشور خواهید داشت به حمد الله در شهرستان پارسیان در حوزه های علمی، فرهنگی و تربیتی در صدر عناوین استانی هستند.

 

امام جمعه شهرستان پارسیان، با اشاره به شاهکار مقتدرانه جوانان در نیروی دریایی سپاه و شکست آمریکای جنایتکار، گفت: آبان ماه را ماه خفت بار برای استکبار قلمداد نماییم، ماه آبان نماد شکست های استکبار در برابر جمهوری اسلامی ایران است، آمریکا طاغوت اعظم است و همواره از غیورمردان ایرانی شکست خورده و سپاه در خط مقدم این افتخار آفرینی هاست.

 

حجت الاسلام بارانی، پیام عملیات اخیر نیروی دریایی سپاه در شکست آمریکا در دریا را ترجمان عملی فرمایشات امامان انقلاب است که آمریکا را زیر پا می‌گذاریم و در مقابل آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند، دانست و تاکید کرد: به کشورهای همسایه و آل های بی خاصیت می‌گوییم که بیایید در سایه قرآن عزت اسلام را حفظ کنیم، کفار امنیت اسلام را نمی خواهند و اعتماد به آن شکست خواهد بود.

 

وی، با قدردانی از حضور استاندار هرمزگان در شهرستان و پیگیری مشکلات مردم، گفت: دولت سیزدهم شاخصه هایی باید داشته باشد، یکی از این شاخصه ها جوان بودن است و لازمه جوانی انگیزه و شور و نشاط و امید به آینده است، دوما؛ مومن بودن است که در سفرهای استانی بعد از بازدید ها به صفوف نماز جمعه می پیوندد و سوما؛ انقلابی بودن است که در روزهای آخر پست به میان مردم نروند، انتظار مردم از دولت انقلابی همین شاخصه ها و برکناری مدیران بی‌رمق و فرسود، است.

 

حجت الاسلام بارانی، خاطرنشان کرد: شهرستان پارسیان دارای ظرفیت های مناسبی است که می تواند با ورود مسئولین با این شاخصه ها از همه این ظرفیت ها استفاده نمود.

 

در پایان خطبه های نماز جمعه از دانش آموزان و نفرات برتر در کنکور و رشته های قرآنی با حضور استاندار هرمزگان تجلیل شد.