لزوم آگاهی بخشی جامعه در حوزه پدافند غیرعامل/ همه مردم سرباز سایبری باشند

حجت الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده با بیان اینکه  دشمن سطح توان ما را در جنگ سایبری دید، گفت: لازم است سطح دانش مردم در حوزه پدافند غیرعامل افزایش یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران عواقب کارهای خود را خواهند دید و امروز دوران بزن و درو گذشته است.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده افزود: با مدیریت صحیح در کشور، حمله سایبری در ۲ روز متوالی رفع و روند عادی سازی در جامعه حاکم شد اما این در حالی بود که این اقدام سایبری در کشور آمریکا و اختلال های ایجاد شده  قریب به ۸ روز به طول انجامید.

وی جنگ های سایبری  را یکی از ترفندهای جدید نظام های استکباری عنوان و ابراز کرد: لازم است دانش و اطلاعات عمومی مردم در حوزه پدافند غیرعامل تقویت شود و همه ما یک سرباز سایبری باشیم.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به قاچاق سوخت در استان هرمزگان واکنش نشان داد و تصریح کرد: بیکاری در جامعه باعث شده است که برخی از جوانان به این راه کشیده شوند و این بحران با معیشت و اقتصاد مردم منطقه گره خورده است.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده با بیان اینکه تفاوت نرخ عرضه سوخت در داخل و خارج از کشور فاصله زیادی دارد، گفت: این موضوع باعث شده تا زمینه های قاچاق سوخت فراهم شود و سرمایه های این کشور که زحمات زیادی در تولید آن کشیده اند قاچاق شود.

وی بر لزوم توسعه سواحل این استان تاکید و خاطرنشان کرد: سواحل کشورهای دنیا جایگاهی زیبا و توسعه یافته هستند اما از ظرفیت سواحل در کشور ما به درستی استفاده نشده و خشک و بایر می باشند.

خطیب جمعه بندرعباس همچنین نسبت به آمار بالای تصادفات روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی این استان اشاره و خاطرنشان کرد: هر روز هفته شاهد تصادفات درناک در محورهای مواصلاتی هرمزگان هستیم.

انتهای پیام/