لبخند هاى دشمن از سر تزوير است نه محبت/ صدور مكتب انقلاب به ساير كشور ها از ويژگى هاى بارز نسل چهارم انقلاب است

+ پ -
لبخند هاى دشمن از سر تزویر است نه محبت/ صدور مکتب انقلاب به سایر کشور ها از ویژگى هاى بارز نسل چهارم انقلاب است

طلبه حوزه علمیه بندرعباس اظهار داشت: لبخند ها و خنده هاى امروز دشمن از سر تزویر و ظاهرنمایى براى فریب اذهان عمومى است که هوشیارى بیش از پیش قشر دانشجو و نخبه ى کشور را مى طلبد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آرمین زکالاب طلبه حوزه علمیه  و دانشجوی دانشگاه پیام نور بندرعباس در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، گفت: لبخند ها و خنده هاى امروز دشمن از سر تزویر و ظاهرنمایى براى فریب اذهان عمومى است که هوشیارى بیش از پیش قشر دانشجو و نخبه ى کشور را مى طلبد.

دانشجو و طلبه حوزه علمیه بندرعباس اظهارداشت: دانشجویان این نسل از انقلاب با اینکه با تهدیدات جدى اى در زمینه ى جنگ نرم و تهاجم فرهنگى روبرو بوده اند و به خوبى توانسته اند رسالت خود را به اجرا برسانند و انقلاب و مکتب انسان ساز امام خمینى(ره) که نشات گرفته از مکتب سید الشهدا(علیه السلام) است را به سایر کشور هاى اسلامى صادر کند.

زکالاب ضمن اشاره به تابع بودن جوانان منطقه از دستورات امام خامنه ای(حفظه الله) بیان کرد: ما امروزه شاهد هستیم در کشورهایى همچون عراق ،سوریه ،لبنان و یمن جوانان بسیارى خود را تابع دستورات مقام معظم رهبرى امام خامنه اى (دام العزه) مى دانند و در مسیر پایه گذارى تمدن اسلامى گام بر مى دارند.

وی در رابطه با جهاد علمی دانشجویان افزود: در دوران انقلاب و دفاع مقدس دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه ى جاسوسى آمریکا و شرکت در جبهه هاى حق علیه باطل خود را ثابت کردند اما امروزه دانشجویان با نوع دیگرى از جهاد روبرو هستند که جهاد علمى نام دارد و مستلزم دقت و هوشیارى بیشتر است.

دانشجوی دانشگاه پیام نور بندرعباس با اشاره به سرعت بالای پیشرفت علمی در کشور تاکید کرد: امروز جنگ بر سر دانستن و تولید علم است و هر جامعه و کشورى که بتواند در تولید علم از بقیه پیشى بگیرد حرف اول را در دهکده ى جهانى خواهد زد و از قدرت والایى برخوردار خواهد بود که خوشبختانه ما در جمهورى اسلامى ایران شاهد سرعت بالاى پیشرفت علم بوده ایم و کشور پیشرفت به سزایی در زمینه ى علمى داشته است.

 زکالاب مشکلات مالی در تحصیل دانشجویان را یکی از موانع پیشرفت علمی کشور دانست و تصریح کرد: متاسفانه در کشور برخى اعمال و سیاست ها سرعت پیشرفت علمى کشور را کند تر مى کند که از جمله ى آنها مى توان به مشکلات مالى تحصیل در برخى دانشگاه ها و رشد قارچ گونه ى دانشگاه هاى آزاد اشاره داشت.

وى بصیرت دانشجویان و گوش به فرمان بودن نسبت به دستورات امام خامنه ای (حفظه الله) را از جمله خصوصیات آنان دانسته و خاطرنشان کرد: از خصوصیات دانشجویان امروز بیدار تر از دیروز بودنشان بر سر عهد و پیمانی که با امام و شهدا بسته است می باشد و با یستادگی و بصیرتى که در کلاس درس امام خامنه اى(حفظه الله) آموخته اند، مى دانند که خنده هاى و لبخند هاى دشمن همه از سر تزویر و ظاهر نمایى است .

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff