لازمه ایرانی پیشرفته وبهتر در انتخابات پرشور و گزینه اصلح نهفته است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام شریفی امام جمعه حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مشکلات اققتصادی کشور اظهار کرد: راه علاج مشکلات کشور در بهره گیری از دستاوردها برای جبران عقب ماندگی ها نهفته است.

حجت الاسلام شریفی با توجه به نزدیک بودن انتخابات افزود؛ انتخابات یک فرصت و افتخار مهم برای کشور است ودشمن می خواهد فرصت انتخابات را به تهدید تبدیل کند و انتخابات پر شور و انتخاب درست از سر بصیرت، راه مقابله با تهدید دشمن است.

حجت الاسلام شریفی اظهار کرد: مهمترین سرمایه اجتماعی هر کشوری، جوانان هستند و حضور آنها در تحولات سیاسی، اجتماعی، علمی و… در سرنوشت کشور بسیار مؤثر است و مشارکت پرشور جوانان در انتخابات که یکی از حساس‌ترین صحنه‌های سیاسی و جلوه‌ای از دموکراسی و مردم سالاری است، بسیار حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات، گامی برای رسیدن به ایرانی بهتر و پیشرفته است خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی بیانگر لبیک به منویات مقام معظم رهبری در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب است و بدون شک مشارکت حداکثری در صحنه انتخابات، بهترین راه برای حفظ و صیانت از کشور در عرصه‌های مختلف داخلی و بین المللی است.

انتهای پیام/