کشف یک تن و ۳۷۶ کیلو مواد افیونی توسط تکاوران پلیس در بستک

سردار جعفری از کشف یک تن و ۳۷۶ کیلو مواد افیونی طی یک عملیات منسجم  توسط تکاوران پلیس استان در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان، در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان “بستک” با پشتیبانی فنی و اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان مذکور به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه صبح امروز مأموران انتظامی شهرستان “بستک” در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام  اقدامات تخصصی، یک تیم از این باند قاچاق را که با ۲ دستگاه پژو۴۰۵  و یک دستگاه پژو اسکورت، در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور “انجیردان- بستک” بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها به سمت کوهستان های اطراف متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: طی این عملیات و با عکس العمل سریع مأموران یک نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیف شده از قاچاقچیان،  یک تن و ۳۷۶ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار جعفری با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی معرفی و سایر اعضای این باند نیز شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار مأموران قرار دارد، خاطر نشان کرد: سبز پوشان نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه ها و ورودی های مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با قاچاق این مواد خانمانسوز از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.
انتهای پیام/