قیمت ها در نمایشگاه طرح ضیافت ماه رمضان تفاوتی با بازار ندارد
+ پ -
قیمت ها در نمایشگاه طرح ضیافت ماه رمضان تفاوتی با بازار ندارد

قیمت اقلام مورد نیازی که در نمایشگاه ارائه می شود بعضی از آن ها گران تر از آن چیزی است که در بازار می باشد اما بعضی هم ارزان می باشند و مرغی منجمدی که در نمایشگاه کیلو ۴۸۰۰ تومان عرضه می شود در برخی فروشگاه های سطح شهر ۴۶۰۰ به فروش می رسد.

اسماعیل احمدی شهروند هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: مرغی منجمدی که در نمایشگاه کیلو ۴۸۰۰ تومان عرضه می شود در برخی فروشگاه های سطح شهر ۴۶۰۰  به فروش می رسد.

 

وی افزود: قیمت اقلام مورد نیازی که در نمایشگاه ارائه می شود بعضی از آن ها گران تر از آن چیزی است که در بازار می باشد اما بعضی هم ارزان است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در این نمایشگاه کالاهای موردنیاز مردم در ماه مبارک رمضان در ۲۰۰ غرفه و با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد زیرقیمت بازار عرضه شده است.

 

خلیل قاسمی افزود: کالاهای اساسی شامل مرغ گرم ، مرغ منجمد ، گوشت قرمز و منجمد، برنج و شکر به قیمت مصوب برای تنظیم و کنترل قیمت بازار در این نمایشگاه به فروش می رسد.

 

وی خاطرنشان کرد: مرغ منجمد به قیمت ۴ هزار و ۸۰۰ تومان ، مرغ گرم به قیمت ۶ هزار و ۸۰۰ تومان ، گوشت منجمد ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان ، گوشت گرم ۲۲ هزار تومان و شکر ۲ هزار و ۷۰۰ تومان در نمایشگاه به فروش می رسد.

 

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به حضور بازرسان برای رسیدگی به شکایات مردمی در این نمایشگاه، اذعان کرد: نمایشگاه طرح ضیافت عصر هر روز از ساعت ۱۷ تا ۲۲ و سی دقیقه تا ۲۱ خرداد در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس برپاست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff