قیام نهم دی نمايش بلوغ اجتماعي و تجلي اقتدار ملي و سياسي مردم ايران بود
+ پ -
قیام نهم دی نمایش بلوغ اجتماعی و تجلی اقتدار ملی و سیاسی مردم ایران بود

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: دشمن بداند که فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران، از درون با کپی‌برداری از انقلاب‌های رنگی «جنگ نرم» امکان پذیر نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛

سید حسن فاطمی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب در گفتگو با میناب جنوب،با اشاره به قیام نهم دی ماه روز بصیرت و تجدید پیمان با رهبری،گفت: حماسه نهم دی ماه ۸۸، نمایش بلوغ اجتماعی و تجلی اقتدار ملی و سیاسی مردم ایران در خنثی سازی اهداف دشمن بود.

وی تصریح کرد: قیام مردمی نهم دی ۱۳۸۸، به دشمنان فهماند که فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران، از درون با کپی‌برداری از انقلاب‌های رنگی «جنگ نرم» امکان پذیر نیست همچنان که هشت سال دفاع مقدس ملت ایران، امکان براندازی نظام جمهوری اسلامی از طریق «جنگ سخت» وجود نداشت..

فاطمی اذعان داشت: حماسه ۹دی ماه۸۸، نمایش بلوغ اجتماعی و سیاسی، استقلال‌خواهی، ولایت‌مداری، شاخص مرزبندی بین جبهه حق و باطل و تجلی اقتدار ملی و سیاسی تمامی مردم ایران بود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب تاکید کرد: حضور گسترده مردمی در راهپیمایی عظیم ۹دی توطئه دشمنان را خنثی کرد چرا که مردم ایران نسبت به استقلال کشور و دخالت بیگانکان در امور داخلی خود همواره حساس بوده و هستند.

وی اضافه کرد: روح عزت‌طلبانه و انقلابی ملت ایران در تاریخ نشان داده است که هر جا پای بیگانگان به امور داخلی‌شان باز می‌شود، واکنش شدیدی نشان می‌دهند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با بیان اینکه پیام پاسداشت ۹دی به معنی هوشیاری و آمادگی برای تمام گزینه‌های دشمنان بیرونی و سرپل‌های داخلی آنان است، گفت: مردم در ۹ دی اعلام کردند که به نظام جمهوری اسلامی ایران وفادار هستند و خواهند بود.

فاطمی تصریح کرد: همه کسانی که به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داشتند، با نگاه دفاع از نظام و رهبری و حمایت از ارزش‌ها، به صحنه آمدند تا حماسه ۹ دی رقم بخورد.

وی با اشاره به مطالبه مردم در روز ۹ دی گفت: ثبات، امنیت، وحدت و دفاع از ارکان جمهوری اسلامی ایران، خواست ملت ایران در این حرکت حماسی بود.

انتهای پیام/ز

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff