قیام شیخ عیسی قاسم برگرفته از نهضت امام راحل می باشد/ تفکر حسینی در بحرین در حال گسترش است
+ پ -
قیام شیخ عیسی قاسم برگرفته از نهضت امام راحل می باشد/ تفکر حسینی در بحرین در حال گسترش است

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران اظهار کرد: نهضت امام خمینی (ره) بر گرفته از عاشورای امام حسین (ع) است و قیام شیخ عیسی قاسم متاثر از نهضت امام خمینی است.

شیخ عبدالله الدقاق نماینده شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه آیت الله شیخ عیسی قاسم شاگرد مکتب امام حسین (ع) است،گفت:شیخ قاسم و  فرزندانش با محبت امام حسین علیه السلام  و اهل بیت(ع) رشد کرده اند.

وی افزود:شیعیان بحرینی توجه ویژه ای به امام  حسین (ع) دارندعلی الخصوص در شب دهم محرم که تعداد زیادی از شیعیان در محل سخنرانی شیخ قاسم حضور دارند و از این راه امام حسین (ع) را گسترش می یابد و این باعث می گردد که در جامعه کنونی بحرین تفکر حسینی گسترش پیدا کند.
نماینده شیخ قاسم  با اشاره به احتمال افزایش فشارهای به شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: امام حسین (ع) به ما آموخته است که هرگز زیر بار ظلم نرویم (هیهات منه الذله) و این نیز مسیر شیخ عیسی قاسم می باشد.
وی با توجه به اینکه احتمالات زیادی نسبت به نحوه برخورد با شیخ عیسی قاسم  در آینده  وجود دارد تصریح کرد: اما باید بدانید که وضعیت بحرین با دیگر کشورها مانند نیجریه و کاری که آنها با شیخ  زکزاکی کردند متفاوت است و مانند شرایط  شیخ نمردر عربستان نمی باشد زیرا در بحرین مردم همواره در اطراف منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم  حضور دارند.
ماینده شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: اگر حکومت بخواهد آسیبی به شیخ قاسم  برساند پیش از آن  باید تعداد زیادی از ملت بحرین  را به  شهادت برساند و این  مسئله برای حکومت سنگین است.
الدقاق خاطرنشان کرد: نهضت امام خمینی (ره) بر گرفته از عاشورای امام حسین (ع) است و  قیام شیخ عیسی قاسم متاثر از نهضت امام خمینی است.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff