طومار دانشجویان قشم در محکومیت دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضاله بهائیت
+ پ -
طومار دانشجویان قشم در محکومیت دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضاله بهائیت

با توجه به تأکیدات مراجع عظام تقلید مبنی بر پیگیری قضایی در خصوص دیدار سیاه فائزه هاشمی با بهائیت، قوه قضاییه باصلابت و جدیت با فائزه هاشمی برخورد کرده و هر چه سریع‌تر روند قانونی این مسئله پیگیری شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس، باتوجه به اقدام اخیر خانم فائزه هاشمی(دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام )در دیدار با اعضای فعال ،ضد انقلاب و محکوم فرقه ضاله و منحط بهائیت وسخنان هتاکانه و مملو از جسارت ایشان در اصرار بر عمل شنیع خود، مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم با تهیه طوماری خطاب به حضرت آیت الله آملی لاریجانی، ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز تاسف و تألم از این عمل ضد دینی و ضد انقلابی و محکوم کردن این دیدار سیاه، با توجه به تأکیدات مراجع عظام تقلید مبنی بر پیگیری قضایی این موضوع، از قوه قضاییه درخواست نموده که باصلابت و جدیت با فائزه هاشمی برخورد کرده و هر چه سریع‌تر روند قانونی این مسئله پیگیری نماید.
لازم به ذکر است که این طومار به امضاء جمع کثیری از دانشجویان، اساتیددانشگاهی، روحانیت، فرهنگیان، کسبه و بازاریان و عموم مردم غیور و انقلابی شهرستان قشم رسیده است.
این طومار طی یک نامه رسمی از طریق ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان بهدادگستری استان هرمزگان ارسال می گردد.

متن کامل این طومار به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

و الذین کفروا بعضهم اولیاء بعض و الا تفعلوه تکن فتنه فی الارض و فسادکبیر (سوره انفال /آیه ۷۳)بهائیت با سازمان خود در ایران به جاسوسی برای اسرائیل یعنی بزرگترین دشمن مسلمانان در منطقه مشغول بوده و در اساس برای شکستن مذهب شیعه و روحانیت به وجود آمده است. امام خمینی (ره)همه مومنین باید با حیله ها و مفاسد فرقه گمراه بهائیت مقابله نموده و ازانحراف و پیوستن دیگران به آن جلوگیری کنند. امام خامنه ای(مدظله العالی)

خدمت حضرت آیت ا… آملی لاریجانی(دامت برکاته)

ریاست محترم قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم

با احترام، مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم به نیابت ازهمه دانشجویان غیور و انقلابی شهرستان قشم ،همگام با سایر اقشار مسلمان ایران، مراجع تقلید، سیاسیون، اساتید دانشگاهی، نهادهای فرهنگی،اجتماعی و… در پی اقدام اخیر فائزه هاشمی(دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام) دردیدار و تایید رهبران فرقه منحرف و ضاله بهاییت موارد زیر را به استحضارمی رساند:

فرقه بهائیت که شاخه‌ای از صهیونیسم به شمار می‌رود، طبق دستور، همه قوای خود را برای اجرای نقشه نابودی اندیشه‌های ملی و مذهبی در ایران به کارگرفت و برای این منظور مجریان خود را انتخاب کرد تا در بلندمدت آرمان های ملی و سنت های دینی را تخریب کنند.
 آیا خانم فائزه هاشمی با حمایت این فرقه ظاله به دنبال تخریب آرمانهای ملی و دینی ملت ایران است؟

مقام معظم رهبری با آگاهی کامل از موضع قران با حیله گران، در استفتائی می فرمایند؛«از هرگونه معاشرت با این فرقه ضالّه مضلّه(بهائیت)، اجتناب
نمایید.»
سوال: آیا خانم فائزه هاشمی از سخنان و رهنمودهای ولی امر خود با خبر نیست؟

با توجه به اینکه فتوای تمامی مراجع در مورد بهائیت روشن و صریح است.بهائیت فرقه‌ای منحرف و در زمره شیعیان نمی‌گنجند و باید با این فرقه رفتاری مانند بیگانه داشت و یک فرقه منحرف سیاسی است که به‌طور کامل ساخته و پرداخته دست انگلستان است و از اسرائیل و سرزمین فلسطین اشغالی هدایت می‌شوند و رهبران‌شان جاسوس غرب هستند.

اقلیت بهاییان در فتنه ۸۸ حضور فعال داشتند. احتمالا فائزه هاشمی که ازسران شعله گرفتن فتنه ۸۸ بودند و با بهاییان این چنین در ارتباط دوستانههستند باعث پیوستن بهاییان به فتنه ی ۸۸ می باشد.

بهائیت یک فرقه قبیح و ضاله است، بیش از ۱۵۰ سال است که در سایه حمایتهای انگلیس و دیگران خود را حفظ کرده و هر از گاهی افرادی را سپر می کنند که جو سازی هایی در مورد این فرقه ی فراموش شده انجام دهندو جرقه را روشنکنند.
 چرا باید این بار توسط دختر هاشمی رفسنجانی  این جرقه روشن شود ؟؟؟!!!!!

خانم فائزه هاشمی با بهره مندی از انتساب خود به خانواده ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام بارها اقداماتی خلاف مصالح نظام مقدس اسلامی ایران و بلکه اسلام عزیز انجام داده و فتنه گری و دفاع از جریانات ضد انقلاب راعملا به اثبات رسانده است .
 آقای اکبر هاشمی رفسنجانی، وقتی شما در گوش فرزند مجرم، مفسد ومحکوم خود می‌گویید به تو ظلم شده است، توقع دارید که ما باور کنیم شما مخالف رفتار دختران هستید؟

لذا با توجه به اقدام اخیر خانم فائزه هاشمی در دیدار با اعضای فعال ، ضد انقلاب و محکوم فرقه ضاله و منحط بهائیت و سخنان هتاکانه و مملو از جسارت ایشان در اصرار بر عمل شنیع خود که از آن جز خیانت و سرسپردگی استکبار استشمام نمی شود، ضمن ابراز تاسف و تألم از این عمل ضد دینی و ضد انقلابی و محکوم کردن این دیدار سیاه، انتظار داریم با توجه به تأکیدات مراجع عظام تقلید مبنی بر پیگیری قضایی این موضوع، قوه قضاییه باصلابت و جدیت با فائزه هاشمی برخورد کرده و هر چه سریع‌تر روند قانونی این مسئله پیگیری شود.
بدیهی است امت حزب الله در صورت مشاهده ی عدم برخورد مناسب با نامبرده ،بر اساس بند ” م ” وصیت نامه الهی سیاسی امام (ره) بصورت خود جوش و انقلابی برخوردی سخت و شدید با ایشان خواهد نمود.

 

والعاقبه للمتقین
بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم
آحاد مردم غیور و انقلابی شهرستان قشم

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff