قول مساعد رئیس جمهور برای بهبود شرایط فعالان دریایی استان های جنوبی
+ پ -
قول مساعد رئیس جمهور برای بهبود شرایط فعالان دریایی استان های جنوبی
اختصاصی هرمز/رئیس کمیته حمل و نقل مجلس خبر داد:

قول مساعد رئیس جمهور برای بهبود شرایط فعالان دریایی استان های جنوبی

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس با اشاره به بحران افزایش ناگهانی سوخت دراستان های ساحل نشین گفت: مقرر شد که دولت مشکل سوخت رسانی به استان های جنوبی کشور و فعالان شناورهای تجاری،حمل و نقل ومسافربری را برطرف نماید.

احمد جباری،رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی در گفتگو باخبرنگار هرمز با اشاره به افزایش نرخ حامل های انرژی  ایجاد اختلال در ترانزیت و حمل و نقل گفت:افزایش قیمت سوخت کشتی ها و وسایل نقلیه ترانزیتی معضل بزرگی برای اقتصاد کشور است و نارضایت فعالین این عرصه را در پی داشت.

وی یاداور شد:ترانزیت و صادرات از عوامل موثر بررشد اقتصاد کشور است و افزایش غیر اصولی حامل های انرژی صنعت ترانزیت کشور را مختل می کند.

جباری اظهار کرد:با پیگیری های صورت گرفته از سوی مجلس شورای اسلامی مقرر شد که دولت مشکل سوخت رسانی به استان های جنوبی کشور و فعالان شناورهای تجاری،حمل و نقل ومسافربری شهرستان های ساحل نشین را برطرف نماید.

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس اشاره به قول مساعد رئیس جمهور مبنی بر بهبود شرایط فعالان دریایی تصریح کرد:امیدواریم که هیات دولت وضعیت نابسامان استان های ساحل نشین کشور را حل نماید و مشکل فعالان دریایی را از بحران کمبود سوخت برطرف کند.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff